Jump to content
  • entries
    664
  • comments
    11,854
  • views
    418,177

Jutro SI DI AKSZYN :D


Dariusxq

926 views

Tradycyjny wpisik o tym ze za 2 godzinki i 37 minut od teraz bede czatowal pod kioskiem by jako pierwszy dorwac wlasnego Si Di Akszynka :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Juz pakuje spiwor i namiot :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: I chyba pogram w Tecze 6 ale glupio ze nie gralem w Tecze 1 2 3 4 5 :dry: :dry: Nie bede wiedzial o co chodzi ale i tak chodzi o to by zabijac zlych panow :smile: :smile: Haha :laugh: :laugh:

24 Comments


Recommended Comments

Niema co się bać nie zrozumienia fabuły w tej odsłonie "Tęczy 6" :P. Każda część ma inną fabułę. Powiązania mają tylko oba Vegasy. IMO najlepszy z serii jest Raven Shield. Dla mnie pełne wersje w tym numerze słabe. R6 mam, hitmanow nie lubię a FR: Off-Road to średniak. Numer i tak kupię nie tyle dla zawartości tekstowej(która jest świetna ) co nie robienia sobie luki w kolekcji.

Dobra biorę siatkę maskującą, mojego AK47-Beta i ruszam pod kiosk ;)

Link to comment

Proponuję odłożyć na jakiś czas Hello Kity :) ale dzięki za przypomnienie bo bym prawie zapomniał o tym nowym Si Di Akszynie czy jak tam ty to nazywasz :)

Link to comment

Idę na śniadanie i spadam do sklepiku :P Trzeba się pośpieszyć żeby się nie rozpadało, bo nie chcę mieć mokrego czerepu :P

Link to comment

Ja juz mam :happy: :happy: ale rozkosz czytania zostawie sobie jak bede siedzial w pracusi i nic nie robil :wub: :wub: Czyms sie trzeba zajac :laugh: :laugh: Słiit dzien mimo ze pada eszcze :laugh:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...