Jump to content
  • entries
    17
  • comments
    46
  • views
    8,271

Angielski Pacjent


MantroX

190 views

 Share

Witam wszystkich przypadkowych przechodniów!

Zaczynam pisać swój własny cykl publicystyczny! Znaczy bloga, ale nie przepadam za tym neologizmem. O czym będzie? Spójrzcie na tytuł. Jako, że mieszkam na stałe w Anglii od ponad roku, chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z pobytu tutaj. Oczywiście skupię się na grach i tematach pokrewnych, kogo obchodzą inne bzdury?

Opiszę wam, czemu to właśnie Wielka Brytania jest największym europejskim rynkiem zbytu gier i sprzętu grającego. Ponadto spodziewajcie się moich własnych wrażeń z użytkowania poszczególnych konsol i testów gier na nie. Postaram się być mniej banalny od "no, wszystko super, fajna grafa, troche lipa na czecim lvlu ale ogulnie polecam 9,5/11". Spróbuję też zamieścić czasem inne interesujące materiały.

Czego nie będzie: nie spodziewajcie się tu recenzji płyt, przemów politycznych ani gołych cycków (ach, ten regulamin...). Naturalnie czasem może mi coś odbić i napiszę coś z zupełnie innej beczki, ale jako ułożony i spokojny człowiek postaram się takie wybryki ograniczyć do minimum.

Ciekawi was, jak jest gdzie indziej? Chcecie dowiedzieć się, czemu wszędzie gra się na konsolach? Zastanawiacie się, jakby to było mieć w każdym średnim mieście kilka sklepów wyłącznie z grami? A może chcielibyście zobaczyć kraj, w którym piractwo w ogóle się nie opłaca? W takim razie musicie odwiedzić to miejsce ponownie! Proszę o brawa dla kolejnego bloga rodzącego się na łonie CDAction.pl!

PS Napiszcie, czy temat was interesuje. Jeśli nie, to i tak będę pisał. To w końcu MÓJ blog! ;]

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Tak trzymać, na mojego bloga poświęconego głównie "nawracaniu" ludzi na NBA też nie wiele osób wchodzi, co nie znaczy, że go zamknę;)

Jakbyś mógł jeszcze pisać o jakichś ciekawych ofertach growych(np. ja w niemieckim Kauflandzie widziałem Bully: SE, MLB 2k9 i Supreme Commandera za 2,49 euro każde...), to by było fajnie- nie ma to jak zdemotywować się, że "u nich zarobki większe, a gry i tak tańsze"^^.

Link to comment

Haha, owszem, opiszę tutejsze sklepy z grami - zwłaszcza, że handel używkami jest tu niezwykle powszechny, a wszyscy tutaj dbają o swoje gry i instrukcje ;]

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...