Jump to content

QFANT

  • entries
    150
  • comments
    76
  • views
    52,903

QFant#6 - już jest !


Faux

415 views

 Share

6.jpg

Sześć kwartałów z Qfantem zleciało błyskawicznie, ale ja wiedziałem, że tak będzie, bo znam siebie i qfantowy zespół. Przez ten czas poznaliśmy nieco rynek i nauczyliśmy się wielu nowych prawd, w tym tej, że aby się rozwijać, trzeba umieć bez sentymentu traktować swoje pomysły, te gorsze ? porzucać, a te znośne ? modyfikować. W związku z tym, Qfant nieustannie się zmienia. Przeszliśmy już trzy zmiany designu strony, po wakacjach czeka nas czwarta odsłona. W tym numerze znajdziecie kilka tekstów o pisarstwie, felietonów, poradników, które, mam nadzieję, przydadzą się Wam w doskonaleniu warsztatu, oraz ? jak zawsze ? ciekawe opowiadania, świetne grafiki, a także recenzje książek.


Na zakończenie przypominam o trwającej drugiej edycji konkursu literackiego ?Horyzonty Wyobraźni?. Na Wasze opowiadania czekamy do 31 lipca. Pula nagród w dalszym ciągu rośnie i do finałowej gali, która tym razem odbędzie się w Lublinie, na konwencie Falkon 2010, urośnie do bardzo przyzwoitych rozmiarów. Będą pieniądze, książki i trofea do postawienia na półkę. Życzę więc miłej lektury numeru i wysokich nagród.

PS. Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy wydawcę pokłosia ?Horyzontów Wyobraźni 2009?, czyli tomiku z opowiadaniami laureatów.

Z qfantowym pozdrowieniem
Piotr Michalik
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...