109809

Ruch Chorzów-Szachtior Karagarda (live)

MattiR

1193 wyświetleń

Mecz rewanżowy 1 rundy eliminacji Ligi Europy między Ruchem Chorzów a Szachtiorem Karagarda.

W pierwszym meczy lepsi byli "Niebiescy", którzy wygrali 2:1.

Mecz w Polsacie Futbol, a także w internecie, dzięki uprzejmości OLEK TV! Aby obejrzeć mecz należy kliknąć poniższy obrazek.

fonasg.PNG

A na trybunach stadionu przy ulicy Cichej jest m.in.: trener-selekcjoner naszej reprezentacji - Franciszek "Franz" Smuda.

54 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Witam, witam. Goście mieli już trzy dobre okazje do strzelenia gola. Jest 11. minuta, a Artur Sobiech już doznał kontuzji rodem z boksu, kiedy to w jednym ze starć rozcięty został łuk brwiowy napastnika.

Link do komentarza

Daleki wyrzut Grzyba, świetnie przyjął piłkę Sobiech i podał w pole karne, a Michał Pulkowski trafił w bramkarza i piłka przeszła obok bramki. W 18 minucie wciąż 0:0.

Świetna szansa Szachtiora, spowodowana chamskim zachowaniem jednego z ich zawodników, który stanął na klatce piersiowej leżącego gracza Ruchu. Ale ponad bramką.