Jump to content
  • entries
    3
  • comments
    14
  • views
    3,893

[PC] Medal of Honor BETA - recenzja.


heksagon95

226 views

Witam. Po kilku dniach w końcu dostałem klucz do bety najnowszego Medala ,więc podzielę się moimi wrażeniami.

Ogólnie

Jak wiemy gra wyszła spod ręki twórców Bad Company 2 (jak i całej serii Battlefield) ,a mianowicie szwedzkiej firmy DICE. W becie udostępnione mamy do rozgrywki dwie mapy i dwa tryby. Pierwszy tryb nazywany "misje" rozgrywany jest na mapie "Helmand Hill" (czy jakoś tak) i przypomina on trochę tryb "Conquest" z BC 2, a dokładniej polega on na zdobyciu (przez Amerykanów) określonych punktów ,natomiast tych punktów mają za zadania bronić "Arabowie". Drugim trybem jest zwykły Team Deathmatch ,który ma miejsce na mapie "Kabul City". Mamy do wyboru trzy klasy:

-Rifleman

-Special Ops

-Sniper (co ciekawe w snajperce nie mamy na początku lunety tylko kolimator (red dot).

W grze są pojazdy. Przynajmniej zasiadałem za jednym (samobieżne działko przeciwlotnicze). Również jest dostęp do ostrzału moździerzowego. Wg mnie jest on trochę niewyrównany dla strony ,która będzie ostrzeliwana ,bo nawet jakby się schować dobrze to i tak na 70 % masz pewność ,że padniesz trupem.

Grafika

Produkcja działa na silniku Frostbite. Tak na tym samym co "Zła Kompania 2". Jednak strzelałem do kilku budynków i nawet kawałek ścianki się nie rozwalił. Ogólnie grafika jest podobna do tej z Bad Company 2 ,może nawet trochę słabsza. Co ciekawe na moim laptopie (2x1.66ghz :sad:) miałem średnio 25 FPS-ów na rozdziałce 800x600 (zmiana w notatniku, najniższe detale).

Dźwięk

Znany nam efekt z poprzedniego dzieła DICE ,czyli np. pojawienia się echa w budynkach jest ,również w tej produkcji. Powiem krótko. Dźwięki w tej grze są bardzo dobre i świetnie oddają klimat pola bitwy.

Podsumowanie

Gra w dużym stopniu przypomina Bad Company 2. W nowego "medala" gra się przyjemnie. Jest kilka błędów np. crash za duży killstreak ,ale jak wiemy to jest beta i producenci mam nadzieję poprawią to w wersji finalnej.

PS. Proszę o jakieś wskazówki, poprawę błędów jakbym pisał kolejne recenzje ,gdyż jest to moja pierwsza recenzja.

Kolejna dawka RAP-u. Sądze ,że każdemu się obiło o uszy.

http://www.youtube.com/watch?v=vDLaFvmkGwg

6 Comments


Recommended Comments

no to jak

Po lewej w oknie pisania wpisu bloga, pod emotikonkami są "skróty" - center, topic link, niżej będzie "multimedia na blogu". Kliknij na to i wstaw tam adres URL filmiku.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...