Jump to content
  • entries
    3
  • comments
    7
  • views
    2,179

"Jacy jesteśmy" Dobij biedaka bo to najlepsze wyjście


CobraCommander

174 views

 Share

Notka nieco spóżniona, ale wciąsz jest w moim sercu

Była to niedziela, wracam z kościoła, wracam do domu, gdy nagle....jacyś duzi chłopacy trzymają młodego chłopaka, i nad nim pastwią

Chłopak powtarza "jestem niewinny", a jakiś z tych chłopaków bije go po twarzy, przyjechała policja, i go zabrała, gadałem z ludzmi co on zrobił

Jedni mówią, że biegał z pistoletem przy dzieciach i je straszył, a oni z tym się nie zgadzali, bo on tam ma kolegę, ale jego nie było, i tak po 15min radiwóż wrócił i go odwiózł za blok i po 2 wrócił do ludzi bez niego, i policja mówiła że chłopaka nic nie zrobił, ten cały pistolet to jakieś pudełeczko, ale ci chłopacy mówią że to był pistolet, i tak póżniej policja odjechała, i ludzie się rozeszli.

Nie wiem jak tak można, ludzie zamiast pomoć włączyli się w konfilkt, zamiast wspólnie rozwikłąć sprawę, jakiś czas temu tego chłopaka spodkałem na zakupach, kiedy mnie zobaczył grzecznie się przywitał i pomógł mnie i mojej dziewczynie pomagać wsadzać zakupy z koszyka do siatek, kiedy go nie pewnie spytałem czy wszystko w porządku od tamego czasu, od odparł że tak, ale jakby tamtych chłopaków dorwał to by sami tak oberwali od jego starszego brata.

Słowa Końcowe

możecie nie wierzyć ,to nie wierzcie ale jakbym był na miejscu tego chłopaka bym nie mial obitej wargi do krwi.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Jakbym coś rozumiał z tego bełkotu, to byłbym mistrzem... Po pierwsze pisz krótsze zdania, po drugie zastanów się nad sensem tego, co piszesz, bo ja tu widzę bełkot. Rzucasz informacjami, lecz tak że nie da się skupić na jednym, bo tam wplatasz swoją uwagę itd. Strasznie to nielogiczne, wiesz?

Link to comment

Wszedłem na Twojego bloga i przeczytałem Twój wpis, co prawda nie do końca, bo sie pogubiłem i wtedy włączyłem komentarze, bo widziałem że ludzie napisali coś i się dowiedziałem, że wszyscy mają podobny problem i oni też go zgłosili i dlatego ja też napiszę Ci, że to co napisałeś nie jest logiczne, podobnie jak ten komentarz i w ten sposób zakończę moją wizytę tutaj, i wszystko jasne, co nie? :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...