Jump to content
  • entries
    23
  • comments
    128
  • views
    85,342

In The House - In A Heartbeat


enki

647 views

 Share


Ogłaszam, że ten utwór o kilku tygodni chodzi za mną krok w krok. Soundtrackowy geniusz z filmu "28 dni później". Prosta melodia na jedno kopyto, ale tak podkute, że mogę tego słuchać na okrągło.

Przypomniał mi go znany wam już Hey Ash, Whatcha Playin'?, w (pierwszym) odcinku o Left 4 Dead:Potem zostałem przez kompozycję Johna Murphy'ego pożarty wraz z mózgiem.
Wersja jutubowa identyczna z oryginalną:Cover zespołu Radio Deception, który chciałbym mieć w dużo lepszej jakości niż to nagranie, bo przemiata (prócz końcówki):


Dane techniczne
Tytuł: In The House - In A Heartbeat
Album: 28 Days Later The Soundtrack Album
Autor: John Murphy

Strona MySpace Johna Murphy'ego - www.myspace.com/officialjohnmurphymyspace
Strona MySpace Radio Deception - www.myspace.com/radiodeception

PS: Oba filmy - "28 dni później" oraz "28 tygodni później" oczywiście polecam. Czekam na sequel.
 Share

6 Comments


Recommended Comments

Hm, szczerze mówiąc w "28 dniach później" jest lepszy (i to znacznie, IMHO) kawałek, który jednak nie został zawarty w OST (prawa do wykorzystania w filmie, ale nie w oddzielnie sprzedawanej ścieżce dźwiękowej, blah, blah), a mianowicie "East Hastings" GY!BE - link do wersji z filmu (moment prawie na początku, kiedy główny bohater zaczyna przemierzać opustoszałe miasto) tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=93y6aYw4mq0 Polecam jednak oryginalną wersję, trwającą ok. 18 minut :) Niesamowity klimat i końcówka z potężnym kopytem :]

Link to comment

W tym odcinku "Hey Ash, Whatcha Playin'?" jest przedstawiona świetna gra. I nie piszę tu o L4D, bo najzwyczajniej w świecie nie grałem w to.

Chodzi mi o Connect Four (ok. 0:41 - "- What the hell you doin'? - Playin' Connect Four."). Świetna wariacja na temat kółka i krzyżyka.

Jak w to grać bez planszy?

Potrzebne są, wbrew filmikowi, dwie osoby, chyba że ktoś też chce ciągle wygrywać :), kartka w kratkę z narysowaną planszą (prostokąt 7x6 kratek - 7 na dole i u góry, 6 po bokach) i coś do pisania.

Gracze stawiają naprzemiennie na polach planszy znaki (jeden znak na każde pole; przyjmijmy, że jeden kółko, drugi krzyżyk), przy czym spadają one w dół, podobnie jak żeton wrzucony przez Ash - innymi słowy, nie można umieścić znaku, jeżeli pod nim nie znajduje się dolna linia lub inny znak. Zwycięża ten, kto ułoży linię złożoną z 4 swoich znaków - może być ona pionowa, pozioma lub ukośna.

Gra jest całkiem złożona taktycznie, w przeciwieństwie do zawsze-remisowego kółka i krzyżyka. Świetnie się nadaje np. na nudną lekcję i tym podobne. Polecam spróbować.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...