Jump to content
  • entries
    7
  • comments
    13
  • views
    2,208

Syf


Killim

304 views

 Share

Żyję w syfie. Niech świadczy o tym fakt, jak ten wpis zatytułowałem. Bo syf dotyka i mnie. Kilka dni temu jechałem na rowerze. Ot tak, żeby dojechać na pobliskie boisko. Mijam jakąś kobietę z dzieckiem i mężczyznę (ojca?).Kobieta (ubrana jakby dopiero wyszła z dyskoteki) reaguje burzliwie na jakieś słowa towarzysza.

-Co za bezsens! Co za krzywa (a co, poszpanuję, że znam odrobinę łacinę, poza tym zdanie zyskuje drugie dno) laska?!

Mruknąłem pod nosem zniesmaczony "matka Polka" i pojechałem dalej. Dojeżdżam. Boisko jeszcze puste, trzeba chwilę zaczekać. Widzę kolejną parkę. On - wygląda na jakiegoś wyżelowanego miśka, ona - nawet ładna, w zdecydowanie zbyt krótkiej spódniczce (jakoś tak mi się to kojarzy z brakiem godności, ale ja staroświecki jestem). Stojąc jakieś 50 metrów od nich usłyszałem jedno słowo. Nie przytoczę, bo zapewne domyślacie się, a ja nie czułbym się dobrze pisząc bluzga, nawet "wykropkowanego". Poza tym misiek opiera się na niej. Opiera się tak mocno, że bidulka ledwo utrzymuje równowagę. No tak, trzeba jakoś okazać miłość.

Później widziałem jeszcze grupkę moich rówieśniczek. Obowiązkowy róż, głośność, nieskładne wypowiedzi. PoKeMoNy jednak czasem wychodzą poza fotkępeel (szpanersko brzmi, nie?).

Takich sytuacji było jeszcze wiele, ale wszystkie łączy jeden wspólny mianownik - SYF.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

To chyba normalne...a właściewie to nie, ale większość z nas powoli się zaczyna do tego przyzwyczajać. Niestety teraz nie mam czasu ani chęci na dłuższe rozważania, ale zapraszam na PW z chęcią pogadam.

Link to comment

Suchy - Nie zamierzam nigdzie emigrować chociażby z powodu, który już wymieniłeś. W tym wpisie krytykuję jedynie to, co dzieje się ze społeczeństwem, schamienie. Swoją drogą coś agresywnie zareagowałeś - poczułeś się dotknięty?

Akatosh - odezwę się :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...