Jump to content

Zamykają NASZĄ KLASĘ?


Bednarski

407 views

 Share

Nasza-Klasa  

3 members have voted

 1. 1. Masz/miałeś(aś) NK?

  • Tak, miałem, ale usunąłęm
   1
  • Mam do dziś
   1
  • Nigdy nie miałem
   1
 2. 2. Lubiłeś Śledzika?

  • Tak
   0
  • Nie
   3
 3. 3. Chcesz mnie dodać do znajomych na NK?

  • TAK!
   1
  • Spadaj, gościu...
   2

WAŻNA INFORMACJA: Pewnie mało kto wie, ale już w tym tygodniu baza nk.pl zostanie porządnie wyczyszczona z wielu osób... Jak wielu?

Możliwe, że nawet 3/4, bowiem od 10 maja - czyli dziś - administracja ma zamiar na trwale usunąć konta oraz wszelkie dane z nimi związane (zdjęcia, aktywności, fora/wątki itd.), na które nikt się nie logował przez ostatnie 24 miesiące. Ja wiem, że nasza-klasa jest już passe, ale ktoś może ma miłe wspomnienia z nią i chciałaby zachować swój profil. Wystarczy, że do końca 10 (lub 17) maja się zalogujecie - i wszystko zostaje zachowane. Poinformujcie swoich znajomych.

Więcej szczegółów w tej sprawie poznacie TUTAJ.

A Wy jakie macie wspomnienia z naszą-klasą? Piszcie w komentarzach!

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Jak zakładałem konto na naszej klasie to pamiętam w 2006 roku strasznie wolno chodziła. Z czasem stali się bardziej reklamowym serwisem, bo na głównej sporo ofert ci wyskakiwało. W dodatku z czasem ciągle mi wysyłali jakieś reklamy na emaila, w dodatku Facebook oferował więcej możliwości, więc z naszej klasy konto usunąłem ładnych parę lat temu.

Link to comment

Sama idea naszej klasy była świetna, acz - bez wątpienia - serwis pod względem technologicznym, przejrzystości przegrał sromotnie z Facebookiem. A szkoda, bo nk z założenia była (jest?) serwisem wspominkowym, o co na Facebooku niekiedy trudno (raczej skupia się na chwili bieżącej). Kilka godzin temu - tak na wszelki wypadek - skopiowałem zdjęcia (w zabójczej rozdzielczości!) dotyczące szkół, klas, do których chodziłem. Wspaniałe wspomnienia!

 

GG i nk <3 

 

 

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...