Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,591

Red ded redeptiton 2 - ręcezja


SanchoPansa

628 views

 Share

Gry o kobojach są żadko raczej spotykane, a ta gra to duga cześć pierwszej części Red Ded Redepiton 1 (RDR1), w która grałem na xbox 360, a w drugą na PS4 pro - zapraszam na ręcezje!

 

Gra opowiada o przygodach gangu kowbojow co przemiezaja dziki zachod na koniach albo karocach. NIe jest bezposrednia do pierwszej częśći ale nawiazuje do niej postaciami i koniami. Można napadać, można kobiete zlapac na lasso (szkoda, ze w prawdziwym zyciu nie jest to dozwolone legalnością), mozna polować na skóry i kury. Ma się konia, można wszendzie jeżdzić, gdyż swiat jest typu 'open source' co oznacza otwarty. Jest dużo poboczności aktywnej jak granie w karty, ciachanie palcy nożem i tym podobnie.

160928-gun-xbox-360-screenshot-this-look

Minimapa to podpowiedź gdzie jesteśmy, gdyż świat typu otwartego jest w grze duzy.

Grafika oraz fizyczność gry stoi na miedzynarodowym poziomie bardzo dobrym. Producenci gry zadbali o takie szczegółówienie jak kupa konia, fizyka wodna, odkształcajoncy śnieg, marznienicie, dbanie o konia. Wszystko wyglada bardzo ładnie i dobrze sie ogląda. Mój pies strzekał na ssarny w grze bo są aż takie realistyczne - chociaz on nigdy żadnej nie widzial, ale dziala instynkt bo jamniki to psy polowe, uzywane do polowań a on jest takim.  

3598407-rdr2_pc_screenshot%20023.jpg

Dziwne oko sarny ale może takie ma być.

 

MIsje sa ciekawe ogolnie, dobrze sie w grze strzela. Łatwo mozna zginąć, trzeba uważać. Można z konia. Dobrze bardzo wygladaja potyczki, upadanie postrzelonych przeciwnikow  i daje dużo satysfakcji. Gra jest bardzo dluga, wiec oplaca ja się kupić. Minusem gry jest brak samochodow i obrabowanie Polaka w grze. Zabiera tez duzo czasu, ale to plus.

 

Podsumując, gra jest bardzo dobra, jedna z lepszych. Koncowy ocena będzie wysoka, bo lubie chyba wszystkie gry ktore wychodza od Rokstar i tą tez.

 

Ocean: 12.5/ 14

 

 

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Wow, szanuję. Z trudem to przeczytałem, ale jest ok. Co do braku samochodów to w jedynce były, więc to bezdyskusyjnie downgrade. (Były, ale nie można było nimi prowadzić).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...