Jump to content

BogartBlog '

Sign in to follow this  
  • entries
    10
  • comments
    5
  • views
    2,593

Felerne sklepy #1

Bogart

318 views

"Przynieście mi słownik brzydkich wyrazów" - Hegemon.

Każdego czasem coś w...pienia tym razem padło na sklepy internetowe.  Zakupy przez internet fajna sprawa, pozwala oszczędzić czas, pieniądze, nerwy i w obecnej sytuacji zdrowie. Problem w tym kiedy trafiamy na przysłowiową minę. 

W zeszłą niedzielą trafiłem na księgarnię internetową megaksiazki.pl.  Zaczęło się niewinnie założyłem konto wybrałem książki jakie chciałem kupić itd. itp. wybrałem przelew bankowy dostałem informację iż dane do przelewu wyślą mi na maila. Czekam, czekam i czekam pod koniec dnia wysłałem do nich maila że rezygnuję z zakupu i proszę o wykasowanie moich danych z ich firmy. Dziś około południa dostałem maila że moje dane są u nich bezpieczne. I to wszystko żadnych pytań dlaczego Pan zrezygnował ani mamy Pana gdzieś ani pocałuj nas Pan w miejsce gdzie słońce nie dochodzi. Czekam na dalszy rozwój wypadków. Czy ktoś też miał jakieś przykre doświadczenia ze sklepami internetowymi ? 

 

Edycja:

W poniedziałek administrator sklepu się odezwał, z powodu błędu systemowego nie dostałem maila z numerem konta i danymi do przelewu. 0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...