Jump to content
  • entries
    8
  • comments
    44
  • views
    8,344

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Sign in to follow this  
nortalf

762 views

Hej. Skoro CD-Action zwija swe podwoje, a strona i blogi niedługo przepadną, chciałem zrobić sobie nostalgiczny tour po moich ulubionych blogach, a swego czasu spędzałem tu mnóstwo czasu. 
Znalazłem kilka najciekawszych twórców sprzed lat, ale ku mojemu rozczarowaniu, blog na który najbardziej liczyłem zniknął. Otóż blog do którego chciałem wrócić najbardziej był praktycznie całkowicie poświęcony grze Train Simulator, z pojedynczymi wpisami o innych symulatorach albo grach o kolei. Pisał o lokomotywach i trasach, prawdziwych i ich odpowiednikach w Symulatorze. O nowych scenariuszach, historii kolei i innych powiązanych tematach i wiem, teraz na pewno myślicie, ze to jakieś nudne bzdury, ale zapewniam was, mogłeś się całkowicie nie interesować koleją ani Train Symulatorem ale wpisy Nano360 były pisane tak ciekawie, że wciągały jak najlepsza książka. Nie wierzysz? Sprawdź nominacje do bloga roku z np. 2013.

1502101754_nano360Train.thumb.JPG.42ef8379b4444be8d110ba07a60c76f4.JPG

https://forum.cdaction.pl/topic/241701-nominacje-2013-blogopis-roku/page/2/#comments

 

No i nie ma go, nie ma wpisów, nie ma bloga. Szkoda, bo był niesamowicie dobry. Poszukałem, pogooglalem, nie ma ani śladu.
Może ktoś wie co stało się z Nano 360? Może ma bliźniaczego bloga gdzieś indziej?
 

Za umierającą blogosferę, za wspomnienia i za Nano360!

433566487_pobranyplik.jpg.38ccf72ac3e20427cf27fbaed785e8fa.jpg

36012.jpg.3b5e1e4b31ea53a33c2fd169fa32cbdb.jpg

 

 

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

      Dostałem pewien cynk o tym wpisie więc oto zgłaszam się jako odnaleziony :) Blogowanie porzuciłem jakoś 4 lata temu i mimo niewielkich zrywów raz na kilka miesięcy już nie miałem do końca weny do pisania i czasu, ponieważ okres największej aktywności przypadał na dość beztroskie lata gimnazjum/liceum potem przyszedł czas na studia i brakowało czasu na coś więcej poza sporadycznymi postami na forum. Był taki moment, że pojawiały się myśli by wrócić do pisania jednak wiedziałem że będzie to kosztem czegoś więc jakoś tak pod wpływem impulsu usunąłem bloga uznając ten rozdział za zamknięty. Nadal jednak aktywnie "grałem" w Train Sim i byłem na bieżąco z nowościami, potem stopniowo producenci zaczęli porzucać TS z myślą o nowej odsłonie (nie do końca udanej - w zasadzie wiecznej becie) więc warta uwagi zawartość pojawiała się coraz rzadziej. Obowiązki sprawiały też, że coraz mniej czasu miałem na granie więc obecnie również i wirtualne podróże za sterami lokomotyw stały się elementem przeszłości. Nadal jednak uwielbiam kolej i znajduję dużą przyjemność w spacerach wzdłuż linii kolejowych, wydarzeniach w rodzaju zabytkowych przejazdów i oglądaniu filmów zagranicznych miłośników kolei. Właśnie dzięki TS oprócz naszej polskiej kolei zafascynował mnie globalny świat kolei co przekłada się na pewne plany podróżnicze, do których pomału staram się dążyć. ;-)

       Dziękuję za dobre słowa i cieszę się że mój blog przypadł ci do gustu i innym czytelnikom. Teraz z perspektywy czasu faktycznie trochę żałuję usunięcia całego bloga, widocznie nie do końca wierzyłem w to, że po tak długim czasie moje wpisy nadal mogłyby być ciekawą lekturą. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego! :)

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...