Jump to content

Skokowy proceder muzycznych aktorów

Bednarski

147 views

Ale... Że CO!? Już wyjaśniam.

909736241_Dziwolgi1932.thumb.jpg.6f7d24ea358382f1df929800a4a3de0a.jpg

Ostatnio informowałem Was o pokazie filmu, nad którym pracowałem, w częstochowskim kinie studyjnym. Jeszcze w grudniu film doczeka się ostatecznej wersji, a tymczasem kilka drobnych aktualizacji/nowinek:

  • W wakacje miał miejsce konkurs Filmwebu, zatytułowany Powiększenie. Niestety nie udało mi się trafić do pierwszej trójki; ale opublikowałem na blogu dwie prace konkursowe. Jako temat wybrałem problem niepełnosprawnych aktorów - pierwsza praca to recenzja filmu Dziwolągi, a druga to miks felietonu i artykułu o pewnego rodzaju dyskryminacji, głównie w Hollywood.
  • Na tym samym blogu rozpisałem się nieco na temat minionych wyborów. Jeśli interesujesz się polityką, rzuć okiem na moje przemyślenia a także antycypacje co do wyborów prezydenckich. Z okazji pewnej rocznicy napisałem też parę słów odnośnie moich studiów politologicznych.
  • 4 listopada opublikowałem drugą część artykułu, która kompleksowo opisuje historię gier ze skokami narciarskimi. W drugiej części przyjrzałem się latom 1999-2004, czyli nie mogło zabraknąć kultowego DSJ! Artykuł dostępny TUTAJ.
  • Jako że ostatnio w kinach mamy wysyp filmów dotyczących polskich muzyków, popełniłem krótkie zestawienie piątki artystów, którzy moim zdaniem zasługują na własne biografie. *KLIK*

 

To tyle na dziś. Trzymajcie się i miłej lektury! :)0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...