Jump to content

To już jest koniec...

Bednarski

290 views

...nie ma już nic... Ale czy aby na pewno?

61787889_HDDefault.thumb.jpg.14cb069cdfa053e9481aaaaf40bdd501.jpg

Tak się składa, że równe pięć lat temu uzyskałem tytuł licencjata politologii. No, przynajmniej formalnie, bo obronę miałem nie 4 lipca, a 30 czerwca. Niemniej przełom czerwca/lipca oznaczał dla mnie koniec krakowskiego etapu życia. Etapu, który trwał trzy lata i nie był kolorowy, a mimo to wspominam go bardzo miło, bo miałem okazję poznać wiele fajnych osób, zasmakować życia w wielkim mieście oraz poczuć, jak to jest być studentem.

Z tej okazji postanowiłem zrecenzować prawdopodobnie najbardziej krakowski film w historii - Spis Cudzołożnic. (Niech Was tytuł nie zmyli, to nie jest pornol xd). O tym, czy podobał mi się debiutancki obraz Stuhra z Rynkiem Głównym Krakowa w tle, do poczytania na moim blogu (LINK). Za to na serwisie academia.edu zamierzam jeszcze tego lata umieścić zredagowane prace zaliczeniowe z ostatniego roku studiów licencjatu (obecnie, kilka dni temu, umieściłem trzy wartościowe eseje z I klasy liceum. Odsyłam tu:...).

Pięć lat temu pożegnałem się z Krakowem, a dziś żegnam się z... blogiem. Po ponad dwóch latach aktywności w sieci pod własnym nazwiskiem, zamierzam zawiesić działalność. Blog jest powoli wygaszany, więc spieszmy się czytać wpisy - tak szybko odchodzą. ;(

Więcej informacji już wkrótce. Obiecuję.

(Ale z Wami jeszcze się nie żegnam).0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...