Jump to content
  • entries
    21
  • comments
    355
  • views
    16,789

Jestem Hardcorem! - O ludziach i o grach


Kagex

319 views

 Share

Zacznijmy od powiedzenia sobie, kim jest hardcore'owiec. Czy jest to persona która nieustannie walczy o coś właściwie nieosiągalnego? Taa, można tak powiedzieć.

Przykłady? Z racji mojego wbudowanego w mózg implantu do bycia hardcore'owym, musiałem wczoraj pograć w Halo 3 na Legendary. Cóż, skończyło się to tragicznie (w przeciągu trzech minut zginąłem ok. 30-stu razy[rekord życiowy]), ale miałem świadomość, że próbowałem. Niestety, to nie zakwalifikowało mnie do bycia ultra hardcore'em, a zostałem jedynie lajt hardcore'm. Wiecie co mam na myśli? Ja też już nie bardzo...

Wśród innych blogerów też udało mi się wyhaczyć fakt, że są hardcore'owcami. Prowokujące wpisy - check! Obrażanie kiddos - check! Sława, panny i wino - check! W sumie, zastanawiałem się - for what? Ale cóż to, nie moja broszka.

Podam jeszcze jeden przejaw bycia hardcore'owym człowiekiem - konkretnie mój. Wybieram się jutro do Warszawy na tzw. Giermasz który organizuje CDProjekt. Od dziecka podziwiałem japończyków/amerykanów którzy nocowali pod sklepem i ustawiali się w kolejce na 24 h przed otwarciem sklepu. Zawsze powodowało to u mnie wredny uśmiech, ale to nie zmieniało faktu, że też bym czekał pod takim sklepem na takiego sobie np. Nintendo Triple Screen'a, czy coś.

Wracając - jeżeli nie zdążę jutro być w pierwszej 10-tce przybyłych na Giermasz ludzi, to udam kogoś ważnego i po prostu tam wejdę, kupię co mam kupić i zniknę. Ew. po drodze rozdam ze trzy autografy i gitara - wszyscy muszą być zadowoleni. Za kogo by się tu podać? Może po prostu za siebie...?

W końcu - jestem hardcore'em!

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...