Jump to content
  • entries
    235
  • comments
    1,993
  • views
    109,334

WWWeekendowy Konkurs #50 ? Jestem maczo ? zaczynamy!


theconverse

258 views

Gdy Antonio Benderas spotyka Village People?

Dobry Wam wieczór wszystkim.
:wink:
Jako prawdziwy macho powinienem w tym momencie splunąć gęstą śliną, zarzucić bujną czupryną (na wypiętej dumnie klatce piersiowej, żeby się złoty łańcuszek głośno poobijał) i po dosadnym komentarzu na temat Waszej matki, powiedzieć, że wpisu nie będzie. Na szczęście nigdy nie czułem się aż tak bardzo
machismo
, więc jeszcze kilku akapitów możecie się spodziewać.
:happy:

Gdy tylko moim oczom ukazał się najnowszy temat weekendowej zabawy, byłem w pełni przekonany, że oto staniemy się świadkami niezdrowej, typowo samczej rywalizacji, gdzie pokazywanie mięśni będzie tak samo dobry pomysłem jak wyeksponowanie sztucznego penisa. Przecież to takie męskie, ?zadowolić? żeńską część konkursowiczek widokiem doczepionego do spodni prącia, prawda?

Może po raz kolejny będę zmuszony przyznać, że jestem typowym ponurakiem i takie ?żarty? jak ten wspomniany powyżej już nie wywołują na mojej twarzy ani rumieńca, ani tym bardziej szerokiego uśmiechu. Ale przecież spora część forumowiczów to dorastający właśnie chłopcy, którzy tylko czekali, żeby pokazać jak bardzo są męscy, twardzi i? mają niesamowicie ciekawy wystrój pokoju w postaci zielonych ściany i bałaganu w tle. Nie chcę być niemiły (czyżby?), ale według mnie autor jednego z zaprezentowanych dzisiaj zdjęć, napiął swe muskuły tak bardzo, że zabrakło już sił na odpowiednie ustawienie aparatu.

Chyba już wystarczy tego narzekania. Weekend się dopiero rozpoczął, więc najpewniej przybędzie troszkę podobnych prac. Na chwilę obecną mogę tylko napisać, że to co widziałem w znacznej większości nijak się ma do motywu przewodniego aktualnego konkursu. Dobrej nocy!

7 Comments


Recommended Comments

Sorry że pytam, ale mam pytanie. :tongue: Gdzie mogę znaleźć wszystkie wwwekendowe konkursy, nie chodzi mi o forum tylko stronę główną. Tam gdzie są zapowiedzi i wyniki. Nie chodzi mi o głosowania.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...