Jump to content
 • entries
  47
 • comments
  374
 • views
  14,044

O trybie multi w growym życiu!


Jokker

120 views

 Share

  

40 members have voted

 1. 1. Czy multiplayer jest dla Ciebie ważny?

  • Oczywiście! Nawet ważniejszy niż single player!
   13
  • Multiplayer jest tak samo ważny jak single player!
   19
  • Single player jest zdecydowanie ważniejszy!
   10
  • Nie gram w gry komputerowe!
   0

Ileż to razy mówi się, że gra jest do niczego, bo brak w niej trybu multi? A ile to razy ocena jakiejś gry w CD-Action jest zaniżana i do minusów jest dodawany punkt: Brak multi? Oj dużo, dużo razy! Jednak odpowiedzmy sobie na pytanie: po co on właściwie jest?

Sprawa wprost banalna: ano po to, żeby można sobie z innymi ludźmi pograć przez internet. Np. z przyjaciółmi, dzięki czemu znajomości jeszcze bardziej się pogłębiają - nawet bez wychodzenia z domu. No i przy tym jeszcze w bardzo przyjemny sposób. Nie mówię tu, że spacer to gorsza forma poznawania kogoś - oczywiście, że nie. Więc jaki wpływ ma multi na jakość gry? Według mnie - żaden.

Otóż ja należę do tej grupki graczy, którzy nade wszystko cenią sobie tryb rozgrywki jednoosobowej. Moim zdaniem multiplayer niczym nie dorównuje single, w którym jest coś, czego w multi raczej nie znajdziesz. Rozchodzi mi się tu oczywiście o fabułę, czyli coś, co jest nieodzownym partnerem każdej produkcji. Przyznajmy szczerze: w multi tego brak. Multiplayer to "nawalanka", w której ja jestem po jednej stronie, ty po drugiej, a cała akcja polega na tym, że mordujemy się nawzajem. Więc co jest lepsze: łażenie bez sensu i rozwalanie wszystkiego w multi, czy jakaś doza sensownej akcji w single? Ja zdecydowanie wybieram to drugie...

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Popierać, popierać. Też jestem growym singlem, a multiplayer uważam za jedynie dodatek do rozrywki. Nie mówię tu jednak o trybie kooperacji, bo to dalej single... tylko że we dwójkę ;).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...