Jump to content
  • entries
    664
  • comments
    11,854
  • views
    418,503

Wujek z Cidiprojektu opowiedzial mi o fabule Wiedzmina 2 ! ! ! Epiczne Spojlery u mnie ^^


Dariusxq

374 views

 Share

Wiec jak juz łobuzy skonczyliscie pieszego wiedzmina to na koncu ktos chce zabic kogos,a raczej ninja wiedzmin chce kogos zabic,nie powiem kogo bo spuje wam zabawe,wiec nazwe go panem K :wub: :wub: :wub: I teraz juz mowie o czym bedzie wiedzmi,m 2 :cool: :cool: :wink: Wiec tego zlego wiedzmina nindze posłał na pana K klon Geralta !!!!!!!!! Tak bo jak przes 5 lakt jak wiedzmin spal to shakowali jego dna i wyyssali moce i wszczepili je klonowi OOOO !!!! w drugiej czensci Klon wyssysa z Geralta jego moce ktore sie nauczyl w jedynce i daje mu w pysk :tongue: :tongue: Dzieki czemu klon idzie by zabic Pana K :ohmy: :ohmy: No i teraz Geralt sie budzi i idzie zabic Klona zeby on nie zabił pana K :wub: :wub: Tak to sie zaczyna a potem wiedzmin zabija smoki i wysysa ich dusze i na koncu gry zamienia sie w smoka i zjada Klona i Geralt odzyskuje moce i jest super mega koksem i on Sam !!!! zabija Pana K i zostaje władzcą świata :wub: :wub: Koniec teraz mozecie isc na dwor i sie bawić zamiast czekac na jakes glupie informacje o Wiedzminie 2,teraz wiecie wszystkko :wub: :wub: :wub:

 Share

21 Comments


Recommended Comments

Daruś, a to prawda że pojawi się klasa postaci CycoWojownik i będzie można ulepszać sobie biust o nowe rodzaje broni i czarów? Bo kolega mi powiedział, on mieszka naprzeciwko kolego co zna kolegę co mieszka na przeciwko sprzątaczki w CD Projekt i podobno programiści coś takiego omawiali podczas leczenia kaca po imprezie z okazji wydania pierwszej części Wiedźmina po raz 157ódmy. Więc jak?

Link to comment

Właśnie, a czy pokemony w Wiedźminie 2 będą. Jak nie, to nie fabuła będzie bez sensu! :D

A na poważnie... przekonamy się czy tak naprawdę będzie, czy nie...

...Bo ja znam kolegę, którego zna kolegę, który ten kolega zna kolegę kolegi i jego kolega sprząta z jakąś sprzątaczką w CD-Projektu... :P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...