Jump to content

QFANT

  • entries
    150
  • comments
    76
  • views
    52,903

KONKURS HORYZONTY WYOBRAŹNI 2010 OTWARTY!


Faux

214 views

 Share

hw_top.jpg

Redakcja kwartalnika fantastyczno-kryminalnego Qfant ma zaszczyt i przyjemność ogłosić otwarcie drugiej edycji konkursu literackiego ?Horyzonty Wyobraźni?. Czekamy na opowiadania z dziedzin: szeroko pojętej fantastyki oraz kryminału.

Celem konkursu jest popularyzowanie naszych ulubionych gatunków literackich oraz promowanie zajmujących się nimi autorów.

PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN, PROSZĘ na litość "kogotam" chcecie !!!! Pierwsza praca i od razu dyskwalifikacja!!!

W jury, któremu ? podobnie jak w roku ubiegłym ? przewodniczy Andrzej Pilipiuk, zasiądą: Rafał W. Orkan, Rafał Dębski, Jacek Skowroński, Piotr Michalik, Natalia Bilska, Natalia Bieniaszewska. Pula nagród wynosi 1500 zł., ponadto przewidziano wiele upominków rzeczowych w postaci książek. Nagrodę specjalną po raz kolejny ufundował znakomity autor horrorów, Stefan Darda.

Konkurs ma charakter cykliczny; pragniemy corocznie stwarzać szansę zaistnienia debiutantom, ale serdecznie zapraszamy do udziału także uznanych już twórców. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła blisko pięciuset uczestników, a ilość nadesłanych opowiadań sprawiła, że jury miało niemały kłopot z wyborem najlepszych.

Termin nadsyłania prac upływa 31.07.2010 r.

Wszystkich zainteresowanych ?Horyzontami Wyobraźni? zapraszamy do zarejestrowania się na www.qfant.pl oraz na QForum, gdzie na bieżąco można uczestniczyć w dyskusjach na temat konkursu, zadawać pytania oraz śledzić pojawiające się aktualności.
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...