Jump to content
 • entries
  51
 • comments
  646
 • views
  23,703

Nieśmiały idiota[Update: Ankieta]


PCS

226 views

 Share

Czy powinienem ?  

50 members have voted

 1. 1. Zaryzykować(Zaszaleć) i pójśc do niej do domu?

  • Tak.
   30
  • Nie.
   6
  • Umrzyj.
   14

Witam ludzie !!!!

Sorry, ale dzisiaj będzie kontynuacja wpisu EMO z przed kilku dni. Więc jeśli nie lubisz tego typu wpisów, albo nie lubisz mnie nie wchodź na bloga !!!!

Tak więc jak pamiętacie, dzięki pewnej dziewczynie postanowiłem się zmienić i co najdziwniejsze zmieniam się. Już prawie w ogóle się nie wydurniam, spoważniałem oraz co najdziwniejsze wziąłem się za naukę. Cóż, powinienem jej podziękować za to nieprawdaż ? Powinienem, ale tego nie zrobię gdyż trudno mi się przełamać i powiedzieć w towarzystwie Marta(Tak ma ona na imię) mogę Cię prosić na słówko. Zdaję sobie sprawę, że to głupie, ale niestety to prawda. Najfajniejsze jest to, że za każdym razem kiedy ją widzę, albo chociaż o niej pomyślę serce mi zaczyna szybciej bić. I mam ochotę sobie przywalić za to, że nie mam odwagi do niej podejść i z nią porozmawiać.

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pewna szalona myśl. Chcecie wiedzieć co to jest za myśl? Powiem wam.

Po prostu, chodzi mi po głowie aby dowiedzieć się gdzie dokładnie mieszka i pójść do niej do domu i podziękować jej, oraz poprosić ją o rozmowę. Jestem pewien, że byłoby mi wtedy o wiele łatwiej.

Możecie mi coś poradzić?

Powinienem zrobić tak jak myślę, czy może to jest zbyt głupi pomysł ?

A może macie jakieś lepsze pomysły?

Dobra ja kończę, i naprawdę proszę was pomóżcie mi.

Przepraszam za odświeżenie godziny wpisu, ale dopiero teraz wpadłem na to by dodać ankietę :D

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Oboże. Podchodzisz na korytarzu i zagadujesz, albo ew. zdobądź jej numer gadu na rozgrzewkę. Prosto z mostu na chatę wbijać to tak trochę nie bardzo :X

Link to comment

Heh. Powiem ci, że ja miałem dwa razy dziewczyny. Ale to byłem wtedy młodym gówniarzem to wiesz, teraz myślę o tym na serio. Dobra do rzeczy, tak jak ZdeniO napisał. Podchodzisz do koleżanki lub coś, pogadacie chwilę, wymieniacie numery komórek albo gadu, i potem gadacie tak w koło macieja, i może się wam ułoży ? ;) Zawsze możesz poprosić o porady przyjaciół z klasy. :)

Link to comment

Wiesz, co Ci powiem? Raz się żyje. Tą starą życiową mądrości przypomniał mi raz kolega i teraz zawsze, gdy nie jestem przekonany do zrobienia czegoś, powtarzam to sobie w kółko. Jeśli nie podejdziesz, to będziesz sobie pluł w brodę do końca życia. Jeśli podejdziesz, ale się nie uda, wtedy przynajmniej nie będzie Cię dręczyć sumienie. Dlatego Hallelujah and go forward!

Link to comment

Zrób tak jak inni mówią. Chcesz się do końca życia pluć "a co by było gdybym z nią pogadał?". Jak Cię oleję, to nie umrzesz.

Dlatego moja rada jest prosta: IDŹ!

Link to comment
Tak, to dość dobre wyjście - obaczyć adres i pogadać w cztery oczy, z dala od tłumów...

Racja, na osobności może zachowywać się trochę inaczej niż przy koleżankach :). Trzymam kciuki, jak się uda, to skończysz emo-wpisy?

Link to comment

Jak się uda to będzie więcej EMO wpisów, ponieważ wtedy będę pisał o tym jak ja lofffciam :D

Do behemorta raczej nie jest aż tak wredna, aby o tym rozpowiedzieć wszystkim :D A jak rozpowie to cóż, i tak warto będzie się dowiedzieć czy mam szanse u niej czy nie.

Można wręcz powiedzieć, że nic nie ryzykuje, ale za to mogę zyskać coś co będę pamiętał do końca życia.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...