Jump to content
  • entries
    5
  • comments
    11
  • views
    19,353

#2 czyli wojna padów


Niemy00

272 views

 Share

Trigger, analog, X, Y, kwadrat, koło, D-Pad - każdy konsolowy gracz wie o co chodzi.

Siemano,

witam was ponownie w moim małym świecie ;). Chciałbym wam przedstawić moją opinie o padach do konsol. Na początku kilka informacji.

joypad_xbox_360.JPG

W lewym narożniku mamy kontroler Microsoftu. Występuje standardowo w kolorze białym, choć są wersje czarne, czerwone i zielone. Jak kto lubi. Świetne wykonanie, idealne ułożenie analogów, kapitalnie odskakujące przyciski to zalety tego cuda. Pad xboxa jest świetnie wyważony i elegancko leży w dłoni. Microsoft wprowadził standard do next-genowych konsol- padzik jest bezprzewodowy ( działa do 10m). Niestety skopany został D-Pad czyli krzyżak. Ciężko wcisnąć kierunek na ukos ale mi to nie przeszkadza- nie gram w bijatyki. (jedynie czasami odpalę UFC 2009 ale i tak tam gra się analogiem :D)

Moja ocena: 9/10

ps3_dualshock3_black_usa.jpg

W prawym narożniku widzimy padziora Sony. Niestety mi nie przypadł do gustu. Także jest bezprzewodowy. Kontroler jest odrobinę za krótki, mój mały palec po prostu ześlizgiwał się. Według mnie dziwnie ułożone analogi ale to tylko moje odczucie. Trigery są małe i kiepsko odskakują. Ogólnie kiepsko, pad wydaje się być za lekki i przymały. D-Pad zrobiono solidnie. Tyle w temacie Sony

Ocena: 5/10

Reasumując lepiej się gra na padzie podopiecznych Gatesa. Nie jestem jakimś "fanboyem" Xboxa ale po prostu pad do PS3 to dla mnie lipa.

To tyle na tą chwile.

Dziękuje za uwagę,

Niemy00

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...