Jump to content
  • entries
    199
  • comments
    775
  • views
    67,383

Metal, hip - hop a może disco ?


Spriggs

287 views

 Share

Ten wpis ma na celu, no właśnie jaki ? :P Dobra do rzeczy.

Zastanawiam się, dlaczego ludzie jak nie słuchają pewnych rodzajów muzyki np.

Jak taki ksiądz nie słucha metalu, to już twierdzi że to muzyka szatana itp. A to nie prawda, no częściowo. Z tego co pamiętam to chyba tylko zespoły death, black i trash metalowe, czczą u siebie na koncertach szatana ? Nie wiem, nie mnie to sądzić. Ale zastanawiam się, czemu kościół dowala się do Folk metalu i Power metalu ?! Przecież w tych gatunkach metalu, praktycznie nie ma ani jednej wzmianki o szatanie, no z wyjątkiem utworu "Endless Nights" Sabatona, ale to można im przebaczyć właściwie, z tego względu iż, po części w tym utworze trochę prawdy jest no matter.

Z kolei policja, twierdzi iż hip - hop, jest muzyką dla różnych zwyrodnialców itp. To ja się zapytam tak. Jaka muzyka będzie idealna, by nie wkurzało to policji, kościoła itp ? Mamy słuchać muzyki z filmów dla dzieci by zadowolić różnorakie instytucje ? Przyjęło by się to wtedy, gdyby na świecie większość dorosłych, lub nastolatków, nagle stała się dziećmi ? Jeśli ktoś słucha hip - hopu, to nie z tego względu by pokazać jakim jest kozakiem. A gwiazdy hip - hopu, no kiedyś przynajmniej, śpiewały o życiu na ulicach, gettach itp. Otóż, można słuchać hip - hopu, a nie być takim gangsterem, wystarczy się w gangsterkę nie pchać.

Techno, omg ! Zmora rodziców naprawdę. Większość rodziców uważa, że techno to nie muzyka, a tylko wygibasy taneczne itp. Otóż, tak techno nie ma jakiś słów czy co tam, to tylko melodia zachęcająca do tańca, tak jak w wieku naszych rodziców. Disco zachęcało do tańca, tak nas dziś techno zachęca do tańca.

Disco, czyli muzyka jaką pamiętają nasi rodzice, gdy nas na świecie nie było, lub byliśmy za mali. Serio, te starsze od nas o wiele pokolenie. Uważa że disco to jedyna godna muzyka do słuchania. Cóż zdarzają się fani wykonawcy disco, którzy są godni uwagi ale nie zawsze.

Czy o czymś zapomniałem ? A no tak ! O muzyce tzn. Popie !

Popu zwykle słuchają, a to chłopacy poniżej 15 roku życia, lub ewentualnie dziewczyny poniżej 17 roku życia. Cóż, nie zabronię wam i komuś tam jeszcze, słuchać popu, każdy słucha to co chce.

To tyle, możecie szykować truciznę. :D

JEDNA WIZJA ! JEDEN CEL ! POKÓJ DZIĘKI POTĘDZE !

 Share

8 Comments


Recommended Comments

OMG, co ma metal wspólnego z szatanem? Gdzie ty się nasłuchałeś takich głupot?

Tak zwykle kościół twierdzi, że metal ma sporo wspólnego z szatanem, w co osobiście nie chce mnie się wierzyć, chyba nawet nie dawno o tym w TV mówili.

Link to comment

Nie ograniczam się żadnym gatunkiem/gatunkami muzyki. Słucham tego co chcę i co mi się podoba (czasem również tego co mi się nie podoba - ot tak, z ciekawości). To tak jakby całe życie jeść frytki - po jakimś czasie i rzygać się chce, i smak tępieje.

Link to comment

Niewiele mnie obchodzi, co inni słuchają. Niech se słuchają i trzasku desek, jak lubią. Nie lubię tylko, jak ktoś narzuca swoją muzykę innym, lub mówi innym, jakiego to oni badziewia słuchają, nie posłuchawszy nawet. BTW. Szatan ma tyle z metalem wspólnego, ile egzamin gimnazjalny z prawdziwym życiem. Niektórzy (głównie potomkowie vikingów:)) muzycy się tak kreują, może nawet są satanistami, ale nie należy uogólniać. A kościół akurat o muzyce ma pojęcię żadne, więc tym się przejmować nie należy (poza tym, nie słyszał nikt o księżach słuchających Metallici?:)).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...