Jump to content
  • entries
    664
  • comments
    11,854
  • views
    418,772

Blizzard to banda niekomptentnych BRZYDALI! ! ! ! ZŁY ŻŁY Zły! NIENAWIDZE ICH ! ! ! ZABILI MOJA LOVE DO DIABLO 2 ! ! !


Dariusxq

313 views

 Share

TAAAAK!!!! Dziś mnie znowu wkurzył ostro blizzard czy jak tam sie ta szitna firma nazywa :dry: :dry: :dry: :dry: Otóz te bezmozgi ...opowiem od poczantku :rolleyes: :rolleyes: Jakos chyba w marcu zapowiedzieli pacza 1.13 do Diablo 2 :huh: No i oglinie kazdy mial podniete i mialo byc na kwiecien juz :dry: Pdzypominam ze chodzi o rok 2009 !!!! No i jakos sie tym NooBom opozniało io przekladali pacza :rolleyes: :rolleyes: No i wakacje munely i nadal nie ma :dry: Cos sie ruszylo chyba w listopadzie bo puscili testowego patcha na testowy serwer,to lamuchy !!!! :angry: :angry: No i tak testowalismy i mial byc wprowadzony w nowym roku!!! Ale ze neo kids plakaly to Glupi blizzard znowu przesunol pacha i robił poprawki :wallbash: :wallbash: No i dzis ci NooBowie spaczowali testowy realm HHAHAHAHAHHAHAHA ALE PADAKA!!!! :sleep: :sleep: TO SĄ Brzydale !!!!! :angry: Kurde niedlugo minie rocznica od zapowiedzi patcha :bialaflaga: Cos bym napisał ale to jest brzydkie ale napisze to tak JB :biggrin: Na szczescie pokemonki sa zawsze kiedy sa potrzebne ina nie mozna liczyc :wub: :wub: Tak jak Bodzio na Edka Debeściaka :wub:

PS PS PS Ten patcha gucio zmienia,takie cos bym zrobil w 2 dni :rolleyes: :rolleyes:

 Share

14 Comments


Recommended Comments

Ja tez kocham Blizzarda! Ja już mam tego patcha i razem z HammerHead sobie gramy w LoDa na Battlenecie i jest super! Szkoda, że ty go nie masz...

Ludzie na świecie umierają z głodu, a ten się żali niegramatycznie, że mu premierę kilku pikseli przesunęli, byś się wstydził... (taki tekst fajny, będę go powtarzał przy każdej takiej okazji)

Link to comment

Tragedią jest np. fakt że Gears Of War 2 nie będzie na PC. Albo że Amerykanie będą ekranizować Akirę. A to że Blizz się opuszcza się w terminach? Phi, też mi nowość. Do tego chodzi o jakiegoś patcha do 10letniej(!!!) gry. Lepiej trzymaj kciuki żeby te opóźnienia z patchem przełozyły sie na szybsze (nawet o ten tydzień lub dwa) wydanie D3

Link to comment

Żal mi ciebie dziecko. Nie złośliwie, tylko naprawdę. Jak w ogóle Blizzard może istnieć po tym wszystkim? To jest po prostu niedopuszczalne, że premierę jakichś 5 MB przesunęli o kilka dni. Jak to możliwe? To jest niedopuszczalne, cholera!

BŁAGAM, POMÓŻCIE MI, JA NIE MAM PATCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment

longbowie nie denerwuj mnie ty fanatyku blizzarda i idz czekac na nowe dodatki do simsow bo chyba nie wiesz jak to jest jak cie rok czasu robia w jajco !!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
longbowie nie denerwuj mnie ty fanatyku blizzarda i idz czekac na nowe dodatki do simsow bo chyba nie wiesz jak to jest jak cie rok czasu robia w jajco !!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Od 5 lat czekam na podwyżkę w pracy, zatem to ty nie masz pojęcia :) hłehłehłe, dobrze ci tak.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...