Jump to content

Blog Kiniv'a

  • entries
    34
  • comments
    72
  • views
    9,770

"Bezgrowie"

Sign in to follow this  
Kiniv

323 views

Skąd to dziwne słowo? Pojęcia nie mam. Chodzi mi o to że nie mam w co grać, "Glutki" z CDA są dla mnie za trudne :( niestety. Dragon Age mi nie pasuje, trza się było posłuchać recenzji. Mass Effect 2 ukończony na wszelkie możliwe sposoby. Fallout 3...ile można polować na Mutki, nawet z modami o łącznej wadze jakiś 10GB. Patrząc na półkę z grami to jedynie Homeworld 2 mnie by poratował, niestety nie działa na Viście. Znaczy działał tydzień temu. Takiego braku jedynej wartej uwagi rozrywki jeszcze nie miałem. Jakoś wytrzymam do do dostawy Wings of Prey. Nie myślcie że jestem nałogiem. Dajcie mi dobrą książkę a znikne na 3/4 dnia. O, wygrzebałem skarb, Battle Realms. Kto wie co to jest łapa do góry.

Sign in to follow this  


15 Comments


Recommended Comments

Jestem w nieco innej sytuacji. Mam w co grać, mam nawet kiedy. Niestety mój komp zaczął odmawiać współpracy i jedyne co działa to Torchlight. To jest troszkę większy ból, bo półka z grami liczy jakieś 40 tytułów plus te z pism. Na szczęście mam książki, CDA, net i inne zajęcia. Jakoś przetrzymam. Tymczasem poszczę aż do zakupu nowego sprzętu :)( miesiąc może więcej)

Share this comment


Link to comment

Biedny, mi ostatnio karta graficzna padła. Mam tera Gforce 9800GT. I Crysis hula że hej. :) A czemu nikt nie komentuje wpisu poniżej? Jestem niepocieszony ;p

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...