Jump to content

Moja Tura!

  • entries
    143
  • comments
    1,886
  • views
    78,110

About this blog

Turowe gadanie w Waszych Turach

Entries in this blog

Forumowi Celebryci: CADYK ORK

Urodzony 31 sierpnia 1245 roku w Ułan Bator org miał zawsze pod górę. Spójrzmy: rodzice nadali mu durne imię z małej litery, dach ich rodzinnej jurty przeciekał, a kobyle mleko zsiadało się zanim dotarło do znajdującego się na końcu ludzkiego łańcucha małego orga (miał 37 braci i 57 sióstr). Wszystkie te czynniki sprawiły, że w sercu małego orga zamieszkało zgorzknienie i złośliwość. I zostało, nawet po tym, gdy nasz mały org (wiem, że się powtarzam) odnalazł recepturę na nieśmiertelność (duuuuż

Turambar

Turambar

Forumowi Celebryci: Yojo2

Niektórzy mówią, że zrodził się w wyniku zwarcia w serwerach Google... Inni, że urwał się z Fejsbuka... Kolejni, że przybył do nas z kosmosu w celu ratowania swojego świata i został. Fakty są takie, że jest. Nie da się tego przeoczyć. Niby jego OBECNOŚĆ ograniczona jest do jednego działu, ale trzeba przyznać, że jakimiś sposobami promieniuje też gdzie indziej. Internetowa świadomość, która nigdy nie śpi (wg innej wersji czasem śpi, ale nawet przez sen pisze posty), umiejscowiona w samym sercu Si

Turambar

Turambar

A mamą Turambara jest...

... czyli wyniki listotele. Z przykrością stwierdzam, że nikt nie wygrał, chociaż jedna osoba była bardzo bliska dobrej odpowiedzi. Prawidłowe rozwiązanie zagadki: "Kto jest mamą Turambara?" brzmi: Mamą Turambara jest niziołka i P_aul. Ogłaszam przepadek nagrody głównej - skrzyni biegów od żuka - na rzecz Skarbu Państwa Kalifatu Tehratu.

Turambar

Turambar

Sześć lat na forum

Dziś stuknęło seść lat jakem wstąpił w szeregi forumowiczów. Składam sobie najszczersze i najpełniejsze życienia pomyślności, szczęścia oraz dalszej zabawy na forum. Prezentów nie trzeba, bo Ghost godnie uczcił tą jakże piękną rocznicę i obdarował mnie nowym skryptem forum. Zenkju Adminie! Niech Twa moc rośnie, a wrogowie maleją!

Turambar

Turambar

Grzy, przy których usnęliśmy

Bardzo proszę o wymienianie gier, przy których usnęliśmy (z nudów, oczywiście). Ja zaczynam: Diablo 2. Dlaczego? Nie wiem, czemu ale to siekanie wszystkiego co się rusza powodowało u mnie spazmy i szybkie marzenia o przeniesieniu się do świata snów. No i jak się grę wczytało znów trzeba było w nużący sposób siekać wszystko co się rusza. A jakby tego było mało - ponownie trzeba było siekać wszystko, co się rusza. Pograłem dwie godzinki i oddałem grę.

Turambar

Turambar

Moc suchara

Zauważyliście pewnie, że moderatorzy często rzucają sucharami. Jak Wam się podoba ten element tradycji forumowej? Dobra suchara warta puchara?

Turambar

Turambar

Niezależne media

Pluralizm mediów w Kalifacie Tehratu ma się dobrze - mamy aż trzy niezależne gazety: niezależną gazetę prawicową, niezależną gazetę lewicową i niezależną gazetę niezależną od pozostałych niezależnych gazet. Trzy to bardzo fajna liczba, prawda?

Turambar

Turambar

Skórka forum i inne takie

Podobno za jakiś czas ma wrócić biała skórka, więc niech Hrabula nie płacze... Poza tym przecież Hrabula zawsze może sobie zmienić skórkę w Football Managerze.

Turambar

Turambar

Deus Ex i tabliczka czekolady

Kolejny wpis z serii Deusowo Exowej (sponsorowanej przez blog Guy'a Fawkesa) poświęcam filmikom gościa, który postanowił przejść grę podnosząc JEDYNIE TABLICZKI CZEKOLADY. Nie wiem, czy mu się to udało, ale jest kilka fajnych akcji: Przeładowywanie magazynka. Cytat z opisu filmiku: Wrzuciłem tylko przykładowe filmiki, żeby nie za bardzo spoilerować. Na YT można znaleźć parę nieco dłuższych fragmentów... Nie wiem tylko, czy udało mu się w końcu przejść grę. EDIT:

Turambar

Turambar

What a shame

Recenzja Deusa Exa Guya Fawkesa spowodowała, że przypomniałem sobie kolejną siłę tej gry. Dialogi może i są w niej dosyć drętwe, ale JC Denton jest mistrzem one linerów. Dwa z nich od razu w jednym filmiku: Jak przejrzeć filmiki z DX na You Tube łatwo można dostrzec, że fani gry dość często rzucają tym sformułowaniem A tutaj kompilacja kilku tekstów JC. Oczywiście osoby, które znają grę je bardziej docenią. Osoby, które nie grały mogą się obawiać spoilerów, ale IMO ich tutaj nie ma:

Turambar

Turambar

Koniec internetu

Jak donosi "Gazeta Wyborcza" dziś o 20.00, na mocy podpisanej wczoraj umowy ACTA, rząd zamyka internet.

Turambar

Turambar

Stężenie ACTA w atmosferze przekroczyło dopuszczalne normy

Weźta to podpiszcie, albo nie i dejta spokój, bo zaczynam przybierać kolor czerwony i mieć żądzę mordu w oczach. Wszystkich, którzy o tym mówią. Nie możecie gadać o fiołku syberyjskim, czy kąśniku łaciatym, tylko to ACTA i ACTA do usrania? Wrzućcie na luz, cały świecie, albo wypiszę się szybko i namiętnie. Kupię bilet na Marsa albo Snickersa, żeby tylko zaznać trochę spokoju. Afera była całkiem ciekawa - na początku ale teraz zaczynam dostawać alergii jak na Smoleńsk. Chcecie, żebym dostał wysyp

Turambar

Turambar

×
×
  • Create New...