Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    5
  • comments
    3
  • views
    359

About this blog

Blog polskiego kanału poświęconego uniwersum Halo.

Gdy pewnego dnia chciałem obejrzeć ciekawe polskie materiały o grach z serii Halo okazało się, że poza letsplejami i recenzjami nie mamy nic. Kierowany chwilą założyłem kolejny kanał, po burzy mózgu nazwałem go błyskotliwie "Wielkie mi Halo" i spisałem listę filmów jakie chciałbym zrobić. Obecnie sumiennie ją realizuję. Utrzymuję minimum przyzwoitości publikując przynajmniej jeden materiał tygodniowo. O, znalazło mi właśnie grę, muszę kończyć. Do zobaczenia na Xbox LIVE i w dyskusjach pod filmami.

Jakub Kamola

WMH logo wieksze.png

14021733_1737849746502421_4433036915328367348_n.png

Entries in this blog

 

Halo w szczytowej formie - Granie w Halo 2

Gry z serii Halo charakteryzują się pewnymi elementami, które definiują to uniwersum i odróżniają je od innych growych marek. W podlinkowanym niżej tekście skupiam się na wyższości Halo Wars 2 nad Halo 5: Guardians jeśli chodzi o "bycie Halo." Teraz w filmie przedstawiam produkcję, którą uważam za wzór jeśli chodzi o tego typu elementy w grach serii - Halo 2, nie bez powodu uznawane za kultowe (znaczy... bardziej kultowe niż inne odsłony).  

WielkieMiHalo

WielkieMiHalo

 

Eldewrito - Microsoft wkracza [WIDEO]

Gdy pecetowi sympatycy Halo świętowali wydanie patcha 0.6 do Eldewrito, czyli fanowskiego moda do porzuconego Halo Online, Microsoft uruchomił korporacyjną machinę mającą na celu ochronę własności intelektualnej firmy. Co dalej z Eldewrito? Dlaczego zawieszono fanowski projekt? I co to tak naprawdę oznacza?  

WielkieMiHalo

WielkieMiHalo

 

Czy następne Halo to Genesis?

Omówienie plotki dotyczącej listy gier mających się pojawić na tegorocznej konferencji Microsoftu na targach E3. Wśród wielu pozycji znalazł się tytuł, który nas interesuje najbardziej - Halo: Genesis, mające być rebootem marki. Czy 343 Industries przerwie drugą trylogię? Czy warto wierzyć plotce? Co jeszcze wyjawiono?

WielkieMiHalo

WielkieMiHalo

 

Animacja Halo: The Fall of Reach - Nie tylko gry

Animowany serial powstały przy okazji wydania Halo 5: Guardians. Adaptacja najbardziej znanej historii z uniwersum Halo, która doczekała się wersji książkowej i komiksowej. Produkcja współpracującego z 343 Industries studia Sequesce, znanego fanom serii z przerywników filmowych terminali ostatnich produkcji. Część Halo: The Complete Video Collection.

WielkieMiHalo

WielkieMiHalo

 

Edward Buck - komandos, kochanek, Spartanin

Wracamy do postaci Bucka w obszerniejszym materiale powstałym na podstawie książki Halo: New Blood. Skupimy się na motywacji postaci Edwarda, zastanowimy się nad tym co napędza naszego ulubionego fajtłapę i prześledzimy jego rozwój. O czym marzył w młodości? Dlaczego zaciągnął się do ODST? Jaką naturę ma jego relacja z Veroniką Dare? Dlaczego ostatecznie skończył jako Spartanin czwartej generacji? https://youtu.be/bJ1McaqAHB4

WielkieMiHalo

WielkieMiHalo

Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...