Reel World

  • wpisy
    5
  • komentarzy
    0
  • wyświetleń
    338

O blogu

Prezentuję wam gry, które mnie zafascynowały, klasyki lub nowsze. Dla graczy w różnym wieku.

Wpisy w tym blogu

Reel Mixer

Wczoraj ukazał się nowy patch wnoszący wiele poprawek do tej znakomitej gry. Mój sejw działa po nim prawidłowo, ale dla tych, którym coś się wykrzacza, studio Amplitude przewidziało możliwość downgrade'u.

 

____________________
Zajrzyj na Facebook:
https://www.facebook.com/ReelMixer/
______________________________________

Reel Mixer

Oto zapowiadana przeze mnie na Facebooku Endless Space 2! Mająca premierą w maju, czyli niedawno, mistrzowsko zaprojektowana turówka studia Amplitude.

Ważne! Jeśli ktoś słyszał o poważnych problemach tuż po premierze związanych z niemożnością ukoińczenia gry, to należy wiedzieć, że stosowna łatka została już wydana wraz z gorącymi przeprosinami od twórców. Przykre, że akurat im się to przydarzyło.

Gameplay pl z rozgrywki frakcją Sofonów można już oglądać. Będę umieszczał w tytule angielskie nazwy frakcji (bo na tej jednej rozgrywce chyba się nie skończy), aby łatwiej było szukać informacji o nich choćby na Wiki twórców.
Sofonowie to frakcja naukowców, wydaje się idealna na zapoznanie z grą i początkową eksplorację.
Endless Space 2 ma duży potencjał tzw. "replayability" - frakcje są asymetryczne. Gra nimi różni się znacznie, a nie tylko symbolicznie, jak w Cywilizacji, która przez to szybko się nudzi.

Wejdź też w zapowiedź Endless Space 2 i posłuchaj wierszyka :D .

_____________________________________________

Mój Facebook: https://www.facebook.com/ReelMixer/

Reel Mixer

Ktoś może powiedzieć "co to za bzdury, kogo obchodzą settlersi". Zacząłem nagrywać akurat tę grę w ramach praktyki. Akurat nie szło tak gładko, jak myślałem. Jest to też jedna z pierwszych gier kupionych wraz z moimi braćmi. To był trójpak z Civką II i czymś jeszcze.

Film, na który Was zapraszam, to maksymalnie skrócona wersja oryginalnych zapisów, na których zauważalne były zniechęcające dłużyzny. W takiej formie jest lepiej! Mnie się podoba, a Wam? Proszę też o ewentualny feedback co do nazwy - czy "version videoclip" nie brzmi głupio...

Wpadajcie na Fejsa https://www.facebook.com/ReelMixer

i piszcie.

Reel Mixer

 

Witam! Chciałbym się podzielić pozytywnym zaskoczeniem, jakiego nie spodziewałem się po grze niezależnej zajmując się przez lata dużymi tytułami, raczej właśnie z segmentu AAA. Szukałem jakiegoś tematu ogólnego o tej grze i nic nie znalazłem (chyba, że forumowa wyszukiwarka tak działa). Czy to możliwe, że moglibyście nie znać czegoś tak fajnego?? Strategia z elementami tower defense, drzewko technologiczne, które nieodparcie kojarzy mi się z Cywilizacją. Oraz crafting wszystkiego :) .

Mój bardzo młody współpracownik jest powodem, dla którego zacząłem nagrywać gry, bo to też on przyszedł do mnie z tym tytułem, gdy gdzieś go wypatrzył. Wypada bardzo dobrze w tym nagraniu i nie tylko.