Jump to content

No wiecie. ;]

Sign in to follow this  
  • entries
    10
  • comment
    1
  • views
    999

About this blog

Entries in this blog

Drużyno przybywaj!

Drużyno przybywaj!

Zapraszam was na najdłuższy (jak na razie :D) odcinek z kartami Pokemon w roli głównej! I oczywiście nadal czekam na wasze opinie!    

Grycan

Grycan

 

Przygody z YouTube ciąg dalszy.

Tak. Ostatnimi czasy głównie wrzucam tu linki z filmami z YouTuba. W Nowym Roku chciałbym to trochę bardziej rozkręcić. Może mi się to uda! Ogólnie mój cały kanał na YouTube >>CLICK A tu najnowszy film z kanału (przyjmę każdą krytykę, więc śmiało, proszę komentować):  

Grycan

Grycan

 

W drodze na szczyt!

Cześć! Po około rocznej przerwie wracamy z nagraniami na YT! Pora na mecze rankingowe Rashidem!   Zapraszam do subskrybowania mojego kanału, jeżeli chcecie zobaczyć więcej akcji z Street Fightera V i innych bijatyk!

Grycan

Grycan

 

Dzień pierwszy z Kolin! - Street Fighter V

Jak sam tytuł wskazuje dzisiaj dołączyła do Street Fightera V nowa bohaterka: KOLIN! Więc postanowiłem nią trochę pograć. I jak zawsze: czekam na wasze komentarze i opinie oraz serdecznie zapraszam do subskrybowania mojego kanału! Do zobaczenia w następnym odcinku!

Grycan

Grycan

 

Street Fighter V - Nierankingowe Akuma.

Postanowiłem przybliżyć wam wszystkim zainteresowanym gatunek gier (i grę, która będzie motywem przewodnim kanału) który uwielbiam. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Miłego oglądania! Czekam na wasze opinie i sugestie!

Grycan

Grycan

Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...