Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    16
  • views
    6,465

About this blog

Nie pytć się o znaczeniu skrótu "tp"

Entries in this blog

Komixxy 2

Tak wstawiam tutaj drugiego komixxa. http://komixxy.pl/299694/Moral Prosze pszeczytac zrodlo pszed ocena.

piotrektb

piotrektb

Kommixxy 1

Ta więc chyba każdy zna ten portal. Otósz napisałem swój pierwszy komixx i chciałbym abyscie na niego głosowali.http://komixxy.pl/292602/Zycie Mam nadzieje że się podoba.

piotrektb

piotrektb

Pomocy

Tak więc mam pytanie dotyczące gry runes of magic. A mianowicie, w mieście Logar jest mała dziewczynka o imieniu lola. Daje ci ona misje w której masz odszukać kilka rzeczy które ona ukryła. Mój problem polega na tym że nie wiem gdzie jest pierwsza rzecz. Ze wskazówek wnioskuje że chodzi o jakąś kopalnie ale nie wiem jaką. Proszę o pomoc. Przy okazji jaka jest wasza ulubiona klasa postaci? Moja to rycerz ze względu na umiejętności.

piotrektb

piotrektb

Witam

Witam. Zakładam tego bloga bo od roku szukałem miejsca gdzie mogę się rospisać. Od razu mówię że osoby nie tolerujące innych od siebie ludzi (Czy o kolor skóry czy o poglądy seksualne (Zwłaszcza to drugie.)) nie są tu mile widziane. Będę tu pisał o swoim codziennym życiu, zamieszczał recenzje gier, filmów czy książek. A także będę pisał o ważniejszych sprawach. Będę starał się dodawać wpis codziennie. Z bardziej prywatnymi pytaniami do mojej osoby proszę pisać na gg:22933614. To chyba tyle na r

piotrektb

piotrektb

×
×
  • Create New...