Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    69
  • views
    21,988

About this blog

czyli rozważania na różne tematy moje

Entries in this blog

A skoro napisałem już coś na tym blogu....

....to postanowiłem się pochwalić swoim nowym FragMovie z Bad Company 2 . Czekam na jakieś komentarze i uwagi . Youtube Video -> Oryginalne wideo Co do bloga, to dawno na nim nie pisałem, ale może teraz go wznowie .

stig44

stig44

Brink na Steamie za darmo przez weekend!

Jeżeli masz zainstalowanego Steam'a i praktycznie go nie używasz, to koniecznie zmień to w trakcie weekend'u. Właśnie w tym czasie można pobrać i grać w Brinka za darmo! Gra do pobrania widnieje już w Twojej bibliotece. Nie pozostaje nic innego jak ściągnięcie gry na dysk . Miłego "brinkowania" przez weekend .

stig44

stig44

Ale mi sie fajnie grało w BC2...

Właśnie skończyłem grać w BC2. Efekt? Na ostatniej mapie grało mi się znakomicie. Zresztą, screen mówi sam za siebie. Ponad 30000 punktów, masa szpilek za snajpienie, nawet platynka się trafiła . A te 31 zabić z M95 to wszystkie na tej jednej mapie. Na początku było słabo, lecz później kto wpadł w celownik - headshot . I to by było na tyle...jakoś tak mi przyszło do głowy pochwalenie się tym...choć nie wiem czy jest się czym chwalić. Może Wy też macie zrobione podobne screeny? Jeżeli tak, to

stig44

stig44

Łaaaaa!

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stig44

stig44

Czas na reklamę!

Długo się na tym blogu nie odzywałem, ale postanowiłem coś napisać i coś piszę. Ale żeby nie przeciągać jak stare majty na wietrze przejdę do rzeczy. Chciałbym wam przedstawić filmik mojego autorstwa. Jest to "sklejanka" z Bad Company 2 tego, co robiliśmy w klanie . Zapraszam do oglądania.

stig44

stig44

Hurrraa!

Hurraaa! Już za 2 godziny i 45 minut wchodzi transfer na nowy miesiąc! Szkoda że tylko 3 GB . Parę dni i ni ma bata, koniec imprezy, nie ma takiego neta . A na koniec nasz KOCHANY STIGUŚ PS. Prosiłbym o jakąś ocenę bloga(najlepiej dobrą ) Jeszcze na końcieńszy koniec(?) chciałbym Wam przedstawić filmik o Bad Company 2 mojego autorstwa oczywiście. Dodam tylko, że był to mój pierwszy filmik robiony w jakimś specjalnym programie:

stig44

stig44

The Hunter - recenzja

Oto recenzja gry The Hunter mojego autorstwa zainspirowana najnowszym TipsoManiakiem O co tu cho, czyli poznajemy naszego myśliwego. Jak sama nazwa gry mówi(ang. myśliwy, łowca) wcielamy się w zielono ubranego człowieczka polującego na różne typy zwierzyny - myśliwego. Cała gra polega na... upolowaniu jakiegoś zwierzaka. Proste? Otóż nie! Gra wymaga dużo myślenia i skupienia gdyż jeden nieostrożny ruch, a nasz cel po prostu ucieknie. Nie jest też łatwo go znaleźć. Niekiedy trzeba dużo się n

stig44

stig44

Niedługo szkoła....

No właśnie, niedługo szkoła, a ja z poprzedniej klasy nic nie pamiętam . I znowu będzie informatyka ze swym żenująco niskim poziomem. No bo przyznajcie - Excel i Word w gimnazjum? To jest po prostu śmieszne. Sam uczę się języka programowania C++ w domu, wtedy piszę jakieś programy i pokazuje nauczycielowi i się dostaje szóstki . PS. Gdzieś mi zniknęło etui od okularów, wiecie może gdzie jest?(pozdro Darek ).

stig44

stig44

IPS Driver Error

Przeglądam sobie forum i co chwila wyskakuje mi IPS Driver Error przez co muszę restartować przeglądarke... hę? O co chodzi?

stig44

stig44

GTA IV - zwiększenie FPS

To mój pierwszy wpis w tym blogu! Podczas własnych doświadczeń z grami postanowiłem przekazywać informację dot. tego na tym blogu. A więc: zaczynamy! Na pierwszy ogień - GTA IV Jak wiemy GTA IV jest grą baardzo słabo zoptymalizowaną. Patche to poprawiają i za pomocą niektórych trików opisanych poniżej gra może działać bardzo płynnie przy umiarkowanej liczbie FPS. Oto te "triki" :1. Patch.Zainstalowanie najnowszego patcha z pewnością poprawi optymalizację gry, osobiście jednak polecam pa

stig44

stig44

×
×
  • Create New...