Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    15
  • views
    3,799

About this blog

...czyli o tym co trapi nas

Entries in this blog

Hiroły i Hirołki

Niedawno na internecie znalazłem bardzo ciekawe (śmieszne) przeróbki logo serii Guitar Hero. A w nich między innymi: -BagPipe Hero -Tube Hero -Glockenspiel Hero -.... i inne Jest to tak fajne, że chyba nawet sobie zamówię koszulkę z owym logo Co o tym sądzicie?

wpomorski

wpomorski

Energetyka powszednia

Tak się ostatnio złożyło, że robię opracowanie o powszechnie znanych i stosowanych napojach energetycznych. Projekt jest w ramach fizyki i ma wykazywać różnice w pracy przed i po, no mniejsza...Tchnęło mnie to, aby przeprowadzić sondę na popularność napojów energetycznych. Tak poza szkołą. Co wy na to?

wpomorski

wpomorski

AC/DC fever!

Już bardzo niedługo, bo 27 maja odbędzię się koncert AC/DC. Miejsce wydarzenia : Bemowo, Warszawa. Jest to jeden z koncertów w paśmie "Black ice tour" . Wszyscy mają nadzieję na świetne widowisko, mimo sędziwego już wieku muzyków, niemniej sądze, że bilet jes wart pieniędzy P.S.: Kto jedzie?

wpomorski

wpomorski

Gitarowy rekord guinessa 2010

Jak wiadomo 1 maja 2010 r. we Wrocławiu odbyło się bicie gitarowego rekordu guinessa. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział 6212 osób, w tym roku 4597 , więc rekordu niestety nie pobito. W następnym roku będzie lepiej Był to pierwszy raz, kiedy się pojawiłem i moje wrażenia są BARDZO pozytywne, świetna atmosfera, dobra muzyka, bardzo fajnie, no i znalazłem redakcję CD-ACTION, ale chyba była nieczynna . Wpisywać się kto był, ciekawe, czy był pan CormaC? 1:48 po lewej od kolesia w białej k

wpomorski

wpomorski

Odloty 2010 - wyniki

Po tygodniu gdy zbierałem głosy znam już wasze zdanie n.t. kandydatów do "Odlotów 2010". Ta "prestiżowa" nagroda to takie wyróżnienie dla twórców gier. Małe, bo małe ale miłe, więc to są wyniki: NAJLEPSZA GRAFIKA SILENT HUNTER V - bezdyskusyjnie oczywista sprawa, morze wygląda w tej grze lepiej niż w realu NAJLEPSZA GRYWALNOŚĆ BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 - wiadomo dlaczego prostota - wygoda multi wszystko to składa się na to że BF: BC 2 dostaje nagrodę NAJWIĘKSZY FUN Z GRANIA GTA IV:

wpomorski

wpomorski

Questmaster - Podsumowanie

Jako, że jest już po konkursie postanowiłem go sobie podsumować. Cóż, miło zaskoczyła mnie wysoka aktywność uczestników. Dużo ocen questów, duża ich liczba, wysoka "dodawalność" questów. Sam niestety nie wyrobiłem z oddaniem, ale Techland ma ponoć organizować więcej takich akcji, może następnym razem się uda. P.S: Czy ktoś dostał już maila co do dodatkowej nagrody za zdobyci 10 pkt.?

wpomorski

wpomorski

Plebiscyt gier I kwartału 2010

Cześć! Jako, że nie niebawem skończy się kwiecień, będący zakończeniem 1 kwartału postanowiłem, że z kolegą rozdamy własne "growe oskary". Nagrodą będzie miano "odlotu 2010". Gry PECETOWE będziemy oceniali w 7 kategoriach (kto ogląda tvgry.pl powinien usłyszeć pewne dzwony ): -Najlepsza grafika -Najlepsza grywalność -Największy fun z grania -Najlepsze funkcje sieciowe -Najlepsza muzyka -Największa wtopa -Największa niespodzianka Oczekujcie filmiku niebawem

wpomorski

wpomorski

Alpha Team - Robert J. Szmidt - RECENZJA

Tematem mojego pierwszego wpisu na tym blogu jest także moja pierwsza recenzja w ogóle. Chciałbym podzielić się z wami moją opinią na temat tego zbioru polskich opowiadań fantastycznych. Tom nazywa się "Alpha Team" i jest kolejną z post apokaliptycznych opowiadań tego cenionego sobie przeze mnie Autora. Jest to tom podejmujący temat po poprzedniczce - "Ostatni zjazd przed Litwą". Czy jest lepszy? Myślę, że ocena tego zależy od osobistych upodobań każdego z osobna. Post - Apo bardziej...

wpomorski

wpomorski

×
×
  • Create New...