Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Guild Wars (1, 2)

Polecane posty

We wcześniejszych mmo masz tagowanie mobów - czyli dla tego kto pierwszy uderzy moba, ten mob się niejako przypisuje i wszelkie expy, loot z moba czy tez progress dla questa jest jedynie dla tego gracza. W GW2 wprowadzono wszedzie free tag czyli każdy kto bierze udział w zabiciu moba dostaje expa, loot itp.

Inna bajka, że działa to w kratkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ano właśnie i to jest ten problem - ile to mało? Bo ja potrafiłem spamować aa na shortbowie thiefem między 3 celami i nie dostać nic za nie, a po jednym odpalonym cluster arrowie dostałem cacy rzeczy.

Nie wspominam o fakcie walki w trakcie ostatnich 20% życia bossa (ok 15s) i nie dostaniu za to kompletnie nic.

System powinien po prostu dawać CI rzeczy jak chociaż raz zmissujesz w przeciwnika, ofc w odpowiednim promieniu musisz być od niego (powiedzmy największy zasięg umiejętności w grze + 10 m) aby faktycznie dostać cokolwiek za niego. Żeby nie było, że ktoś sobie przebiega i raz machnie (chociaż i tak i tak Ci tym machnięciem pomoże).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia w LS 2 będą odbywać się już po personal story, czyli po pokonaniu Zhaitana. Mam nadzieję, że jeszcze jednak nie opuścimy Orr, mam nadal nadzieję, że wątek bogów się jeszcze nie skończył i eventy na świątyniach zostaną przemodelowane i będą bardziej atrakcyjne dla nowych i starych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAB 1 wymaxowałem, przy SAB 2 to ja tylko raz na easy przeszedłem i jakoś nie miałem ochoty by do tego więcej podchodzić.

Na tę chwilę czekam na wielki 2 sezon living world, który się zacznie za tydzień. Mam wciąż nadzieję na przebudowę LA i otwarcie nowych terenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, mamy nową mapę!

...bardzo małą i właściwie na siłę. Ogólnie wygląda całkiem okej, ale z bliska jakość otoczenia jest, delikatnie mówiąc, mizerna. Na dodatek questy living story są tragicznie napisane, cały czas towarzyszą nam te dwie self-centered lesbijki, mało tego, wątek Scarlet jest dalej kontynuowany.

Nie zapowiada się, aby cokolwiek się zmieniło na dobre. Wydali mnóstwo pieniędzy na tymczasowe zatrudnienie branżowych perełek (Jeremy Soule, Ree Soesbee, Daniel Dociu, Kekai Kotaki itd.) do przygotowania premierowej wersji gry, a teraz sprawę przejęli ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia, jak prowadzić MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mapa fajna. LS uszło. Za to nagrody z tej skrzynki za zrobienie LS....śmiechłem. Biały miecz, niebieskie berło czy tam różdżka, złota maczuga i 3 obsydianowe odłamki...bleh

Aczików po zrobieniu LS się nie opyla robić. Dają tylko geody i kluczyki do skrzynek. Niby z tych skrzynek jakieś skiny dropią czy coś...ale drop rate pewnie taki marny że szkoda za nimi latać (ja otworzyłem 2 albo 3, z każdej dostałem kilka matsów do craftu i worek ze sprzętem)

W sumie można to odpalić, przejść LS w jeden dzień, porobić kilka co łatwiejszych aczików, zrobić Jumping Puzzle i Diving jumpa...i w zasadzie wywalić grę znowu w zapomnienie.

Swoją drogą totalny debil robił tą belkę na którą trzeba wskoczyć żeby dostać się do tego Diving Spotu.. chyba tylko jedno miejsce jest gdzie da się ustać, tak to gdzie by nie wskoczyć to zawsze się spier...spadnie na dół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba nowy sezon LS. Historia jest coraz ciekawsza i dodają nowe tereny, które już zostaną. Przypomina teraz bardziej personal story. Mam nadzieję, że oprócz nowych terenów i historii dodadzą wkrótce jakieś nowe dungeony lub jakiegoś world bossa. Bo narazie po przejściu LS nie czuję powodu dla którego musiałbym siedzieć w nowej krainie bez przerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie historia dalej ssie...no, może ciut jakby się kręci ale klasa A toto nie jest...nie wspominając jak tragicznie im wyszło ukazanie "rozpaczy" jednej z postaci...żenua

Same mapy fajne. Problem w tym że o ile wcześniej to LS dawało trochę funu na jakiś czas to obecnie zaliczenie każdego epizodu zajęło mi ledwo kilka godzin...do tego pozwiedzanie mapy, vista, skill point, POI i ogólne szukanie rzeczy....i potem nie ma co robić. Zaliczanie epizodów powtórnie dla aczików z beznadziejnymi nagrodami mnie nie frapuje

Tak czy siak coś jakby na plus wychodzą..może wreszcie podniosą ten wrak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jest jakby *trochę* lepiej. Mapa wygląda super, ale tak jak wyżej napisano, nie ma na niej co robić. Historia sama w sobie zła nie jest (mówię o Morthemorthu, researchu Scarlet, Ley Lines itd), ale te dialogi są żenujące. W ostatniej scenie drugiego epizodu był taki mega przeskok - wpierw gadali o smoku, o tym co zrobić i ogólnie dosyć ciekawie story było pchane do przodu. i nagle ktoś spytał Kasmeer co się stało z Marjory. I wszystko sypło. Reszta rozmowy to było żałosne roztrząsywanie o tym, jak ona się teraz czuje, o boże co ona zrobi, mogłaś z nią iść, przecież ją tak kochasz itd.

Pytam się - kto to pisze?! Zatrudniają do writingu jakiegoś fat larda z zerowym doświadczeniem, a Ree Soesby nie dość, że pracowała u nich tylko do premiery, to jeszcze była odpowiedzialna za eventy i heartsy, zamiast za główną historię. Według mnie beznadziejny writing to aktualnie jeden z głównych problemów tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityczna poprawność. Nie toleruję jej gdy mi się ja wtyka na siłę i zwraca na nią uwagę. Temat orientacji seksualnej jest nieciekawy.

Co do samego lore to od początku są w niej homoseksualne sałaty, tj Sylvari. Mówię o Caithe, w ogóle u nich strasznie dużo tego jest. Nie skomentuję bo co do Sylvari to się już dawno wypowiadałem (świetny koncept, ówniane wykonanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tej różowej i czarnej ? To ja widzę że coś mnie ominęło w tym lore, nie grałem jak były te motywy ze Scarlet. Ale w sumie w takim razie dużo nie straciłem

Swoją drogą ta rozpacz Marjory po pewnym wydarzeniu z nowego LS...gdyby to był film to śmiało mógłbym nazwać to najdenniejszą grą aktorską.

EDIT: Ok, znalazłem to na wiki GW2....to mówi mi wszystko...dżizas to już Anet nie mogła zbastować tylko musiała się wpasować w trend świata "wpychaj wątki homoseksualne gdzie się tylko da"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Destiny's Edge i znowu zmiany na świecie spowodowane akcją smoka, może być ciekawie. Cieszę się że odsuwają na bok Destiny's Edge 2.0, bo na serio byli do bani. Wolę oglądać oryginalną piątkę. Mam nadzieję także, że Dry top jeszcze powiększy swoje tereny, bo byłbym zawiedziony, gdyby się okazało, że już odkryli całą mapę. Jestem także ciekawy, czy aetherblades także wrócą w tym sezonie, bo choć Scarlet już nie ma to może jakiś inny szalony dowódca może wykorzystać ich statki i technologie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałem dodać. Problem z tą nową mapą jest taki że jest ona robiona bardzo "tunelowo". Przez to że jest robiona czysto pod Living Story i w zasadzie cała przypomina właśnie jeden wielki tunel. Jak dla mnie to minus i mam nadzieję że jeżeli będą w przyszłości robić nowe mapy to nie zrobią ich tak jak Dry Top

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze masz waypointy, więc o tunelowość nie ma się co martwić. A w następnej aktualizacji będzie powrót do fabuły sprzed living story. Rytlock będzie chciał zakończyć klątwę panującą na askalończykach, lecz zapewne nie dojdzie do skutku z czyjegoś powodu. Na trailerze widać było lodowego smoka, czyżby kolejny czempion Jormaga i co on tu robi skoro czas teraz na Mordremotha? Mam nadzieję, że poza samą fabułą i całym contentem z tym związanym, będą również pracować nad samą grą, tak jak to było w sezonie 1, kiedy to z każdą aktualizacją dodawali poza fabułą całą masę usprawnień i zmian w grze. A także nowe tryby w pvp i nowe itemy na dungeonach, tak żeby znowu był sens farmić je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, waypointy waypointami ale nie zmienia to faktu że cała mapa to jeden wielki tunel :P.

Według opisu do video to dalej będzie chodziło o Mordemortha tyle że jego "ataki" się rozciągnęły na resztę kontynentu

Co do nowych itemów to myślę że można zapomnieć. Oni wszystko pompują w Gem Store i raz od biedy na jakiś czas dodadzą coś co można zdobyć poza gem store

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...