Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kneelingwizard

The Saboteur - po zeskalowaniu mapy do max, cele przesuwają się poza nią

Polecane posty

Witam. Ostatnio zachęcony akcją EA, zakupiłem sobie The Saboteur. Wszystko ok, lecz po zeskalowaniu mapy do maximum, wszystkie cele przesuwają się poza nią. Dodam, że mam karte ati - sapphire radeon 4830. Stery od grafiki najnowsze, patch zainstalowany, lecz problem pozostał.

SCREEN

Za wszelką pomoc będe bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomoPoland

takie porady ogólne to wiesz...

@kneelingwizard

U mnie identyczny problem. Radeon 4850 i najnowsze stery. Problem jest z rozdzielczością, w 1680x1050 skalowanie mapy bierze w łeb... Zmiana rozdzielczości na 1280x1024 i mapa działa jak należy. Niestety jeżeli ktoś posiada monitor, który pracuje standardowo w wyżej rozdzielczości, jest skazany na dyskomfort ;/

Patch 1.03 (nie wiem czy gra w pudełku miała wcześniejszą wersje, zainstalowałem z marszu) problemu nie rozwiązuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sokolozor. Rzeczywiście, po zmianie na mniejszą rozdzielczość (u mnie 1280x720) mapa działa poprawnie. Niestety na rozdzielczościach wyższych (1600x900, 1920x1080), dalej problem występuje. Trudno, będe musiał poświęcić jakość gry na rzecz komfortu :smile:

Temat uważam za zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ten sam problem z kartami nVidii (8800GT i GTX 470). Rzeczywiscie zmniejszenie rozdzielczosci do 1280x720 zalatwialo problem, ale moja natywna to 1680x1050, wiec roznica w jakosci byla niestety bardzo widoczna.

Pomogla wymiana sterownikow na starsze, wyglada na to, ze cos "skopali" w nowych sterownikach. Ostatnie, na ktorych mapa mi dobrze dziala to 257.21. Wszystko powyzej - plywajace punkciki. (dotyczy tylko 8800gt - na gtx 470 mapa nie chce dzialac poprawnie na zadnych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wydanie The Saboteur z EA Classics. Niedawno zakupiłem ten tytuł i również mam przypadłość taką, jak opisana w wątku. Ktoś wspominał tu o patchu ale na stronie EA nic nie ma. W necie znalazłem jedynie patch 1.03 beta i nie wiem czy jest kompaybilny z polskim wydaniem (zresztą zdaje się iż on nie rozwiązuje problemu) i czy reedycja nie jest przypadkiem już "upatchowana".

Odświeżę więc temat zadając pytanie - czy jest jakaś możliwość gry w rozwałce 1920x1080 tak, aby mapa była wyświetlana prawidłowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również mam ten problem, zakupiłem w zeszłym tygodniu Saboteur'a z EA Classic i do dziś nie udało mi się rozwiązać tego problemu, nawet oficjalny patch 1.3 nic nie daje - jednym słowem EA spisało tę grę na straty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...