Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zannin

StarCraft 2

Polecane posty

iMSC League - turniej Starcraft 2 dla każdego - od n00b'a do Pro

iMSC-Logo-01-600px.png


Chciałbym z tego miejsca zaprosić wszystkich chętnych na przyjacielski turniej Starcraft 2 odbywający się pod patronatem iMagazine (czyli jeśli ktoś nie wie - jedynego na polskim rynku magazynu poświęconego komputerom, technologii oraz środowisku związanemu z Apple).

Turniej jest przeznaczony dla WSZYSTKICH, bez względu na to, czy masz Maka, PC'ta, jesteś amatorem, profesjonalistą, n00b'em, ojcem, dzieckiem, ciocią, dziadkiem? Przede wszystkim liczy się dobra zabawa :D

Dwa tygodnie temu zakończyliśmy testowy turniej, emocji było co nie miara, żywa dyskusja między obserwatorami (używając Skype'a) i miłe nagrody - myszki G500 firmy Logitech :)

Regulamin turnieju:

  1. Zapisy (pod tym linkiem) trwają do 11/08/2011 (włącznie). Po ich zakończeniu gracze zostaną dobrani w pary i dowiedzą się z kim grają.
  2. Pierwsza runda meczy musi zostać rozegrana do 21/08/11 (włącznie).
  3. Druga runda musi zostać rozegrana do 28/08/11 (włącznie).
  4. Kolejne rundy ustalimy zależnie od ilości uczestników.
  5. Obowiązują zasady podwójnej eliminacji (gracz odpada dopiero po dwóch przegranych meczach).
  6. Pierwsza runda meczy jest rozgrywana w systemie Best of Three (do dwóch wygranych) ? czyli składa się maksymalnie z trzech gier.
  7. Druga i kolejne rundy meczy rozgrywane są w systemie Best of Five (do trzech wygranych) ? max. pięć gier.
  8. Finał jest rozgrywany w systemie Best of Seven (do czterech wygranych).
  9. Powtórki muszą zostać załączone po rozegraniu wszystkich meczy pomiędzy dwoma zawodnikami ? brak powtórki jest równoznaczny z nieodbyciem się meczu.
  10. Kontaktujemy się poprzez zakładkę ?Forum? pod turniejem (link będzie aktywny po zakończeniu zapisów).
  11. Konieczna jest rejestracja na ?Challonge.com?. Po rejestracji proszę na forum zostawić namiary na siebie w grze (nazwa i numer postaci).
  12. Prosimy o nazwanie nazwy użytkownika możliwie podobnie do nazwy postaci w StarCraft 2.


Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Sponsorem nagród jest firma Logitech. Oto, co można wygrać

  1. Logitech Z632 Speaker System (2.1)
  2. Logitech G9x Laser Mouse
  3. Logitech G400 Optical Gaming Mouse


Jak widać, jest o co grać :)

[uPDATE] Przypominam, że dzień jutrzejszy (tj. 11.08.2011r.) jest ostatnim dniem zapisów do turnieju. :)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam! :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Seban

Kod: 908

Rasa: nie jestem rasistą, lubię wszystkie rasy dlatego gram randomem ;p (aczkolwiek mogę dostosować się pod każdy team i jego potrzeby wybierając jakąś konkretną rasę)

Poszukuję osób do wspólnej gry - ladderowe teamówki. Stworzyłem już team, który ma kilka miesięcy i regularnie ze sobą gra (zazwyczaj bardzo późnymi wieczorami lecz nie tylko) aczkolwiek chętnie zobaczę w nim nowych ludzi.

Koniecznie sprawny mikrofon i minimum Skype a najlepiej Team Speak 3. Mile widziany byłby komunikator X-Fire.

Chętnych proszę o kontakt na BN bądź za pośrednictwem Xfire (odsyłam do sygnaturki :P)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej Starcraft 2 Starter Edition #1

Witam wszystkich forumowiczów i proszę posiadaczy Starteru do gry Starcraft 2(jest darmowy!),

o napisanie, jeśli chcecie aby odbył się turniej 1v1 dla graczy ze Starterami, za pierwsze

miejsce przewidywana jest nagroda.

Całość będzie streamowana przeze mnie, Map pool będzie Starterowy :D, a jedyną rasą będzie Terran, więc jeśli chcecie żeby takowy turniej się odbył proszę piszcie Starterowcy! ;]

Za niedługo mam zamiar rozpocząć zapisy, będzie to działać w następujący sposób: zbieram minimum 32 graczy i od tego czasu czekam tydzień na zapisywanie się reszty. Po tym czasie ustalam termin i daję o tym info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję od dłuższego czasu kogoś chętnego do 2vs2.

Preferuję gry ligowe, potrzebuję kogoś do zaliczenia acziwmentu "Kozak"(5 wygranych sprawdzających), aczkolwiek po jego zdobyciu liczę na dłuższe gry rankingowe. Także jeżeli na forum jest obecny jakiś medium gold/high silver, to zapraszam do poważnych gier i liczę na miłą współpracę ;).

Nick: BigDaddy(Piotr Filipowicz)

E-mail: 1bigdaddy3@gmail.com

Numer gracza: #826

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsbt1smallforum.jpg

Społeczność Star Battle ma przyjemność zaprosić wszystkich wielbicieli custom maps do udziału w największym turnieju w historii map stworzonych przez graczy StarCrafta II:

Światowy Turniej Star Battle 1 organizowany w dniach trzeciego i czwartego marca

Minął ponad rok od chwili kiedy zedu udostępnił pierwszą wersję Star Battle na europejskim Battle.necie. Mapa, która pierwotnie oferowała jedynie jeden statek, daje obecnie możliwość grania ośmioma zupełnie różnymi okrętami, z których każdy dysponuje sobie jedynie właściwymi umiejętnościami. Najnowszymi innowacjami w rozgrywce są statystyki graczy i osiągnięcia.

Ciągle rozwijana gra cieszy się niesłabnącą popularnością i po roku nadal pozostaje na czołowych pozycjach na europejskiej i amerykańskiej liście map stworzonych przez graczy. Star Battle jest dostępna na serwerach EU, NA, SEA i CN. Społeczność znacznie się rozrosła przez ostatni rok: oprócz strony domowej i kanału czatowego na Battle.net, Star Battle ma własne kanały live stream i YouTube, Twittera, stronę społecznościową na Facebooku oraz wiki. Dedykowany serwer TeamSpeak 3 stanowi istotny czynnik umacniania więzi społecznych między graczami, zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy. Powstało wiele klanów Star Battle i niektóre z nich obchodzą już swoją pierwszą rocznicę.

Jeden event zamknięty i aż dziewięć turniejów dostarczyło niezapomnianych wrażeń setkom graczy oraz widzów. Aż 22 drużyn i ponad 200 graczy uczestniczyło w ostatnim turnieju.

Niestety, niezależnie od tego jak bardzo udane były wspomniane turnieje, miały one jedną zasadniczą wadę ? rozgrywki toczyły się na jednym wybranym serwerze. Z powodu podziału usługi Battle.net na regiony każdy turniej był skierowany do ograniczonej liczby graczy. Jedynie znikoma część użytkowników mogła grać na obu serwerach.

Pierwsze próby przezwyciężenia powyższych trudności miały miejsce podczas Europejskiego Letniego Turnieju Star Battle 2011 (EU3), który był testem systemu dystrybucji kluczy trial dla graczy nieposiadających europejskiego konta Battle.net. Sukces tego turnieju udowodnił praktyczność tej metody. Chociaż nie jest to rozwiązanie idealne, jest to obecnie jedyna alternatywa dla całkowicie odseparowanych regionalnie turniejów.

Tak jest! Zbliża się światowy turniej dla mapy stworzonej przez Społeczność i każdy gracz Star Battle będzie miał możliwość zmierzenia się ze wszystkimi innymi graczami, niezależnie od regionu jego konta Battle.net: NA+LA, CN, SEA, EU+RU czy może jeszcze innego. Dzięki hojności naszych Sponsorów każdy gracz, który zechce wziąć udział w tym historycznym przedsięwzięciu, otrzyma dostęp to europejskiego Battle.netu za darmo. Chociaż większość meczy będzie rozegranych na serwerze europejskim, drużyny amerykańskie zmierzą się między sobą na natywnym serwerze.

Jesteśmy przyjazną Społecznością witającą z otwartymi ramionami nowych członków i gotową do wkładu w rozwój całej Społeczności StarCrafta II. Niech to wydarzenie będzie dowodem, że podział na regiony jest bezzasadny. My chcemy i *będziemy* grać ze swoimi przyjaciółmi z całego świata. Mówimy to otwarcie i jednym głosem: żądamy zniesienia podziału na regiony dla map tworzonych przez Społeczność!

- OldEnt and jzerg (organizatorzy WSBT1, reprezentanci EU i NA)

http://starbattletournament.com ? zarejestruj się indywidualnie lub drużynowo na World Star Battle Tournament 1 do 26 lutego 2012 r.

http://playstarbattle.com ? strona domowa Star Battle

PS Drogi Blizzardzie, prosimy o zwiększenie limitu użytkowników kanałów czatowych. 100 to liczba niewystarczająca. Mile widziana byłaby także funkcja moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000: Chętnie zagram, bo w zasadzie też z SCII mam bardzo "duże" doświadczenia i szukam kogoś do team-ówek (jeśli byłbyś chętny) lub gier treningowych 1vs1. Podaj tylko numer battle.net'u bo jest on potrzebny do dodania do znajomych.

Nick: Dedexus

Numer: 271

Liga: Oceniając mój obecny poziom umiejętności (mimo, że z SC i BW miałem styczność i byłem dość wysoka, brak czasu spowodował, że większość po prostu zapomniałem) gra powinna wrzucić mnie do ligi zatytułowanej "drewniak". Chyba jednak, nie jest tak perfidna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mój nick to; ALLIED, NR z obrazka to 142, mejl jwkuba3@gmail.com.

Gram na srebrze ale że ostatnio nie grałem to spadłem na bronz, gram protossami.

dobrze by było jakbyście posiadali mikrofon, mam fajny program do gadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...