Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zannin

StarCraft 2

Polecane posty

Ten temat powinien się pojawić już długi czas temu. SC2, czyli najnowsze dziecko Blizzarda, młodszy brat hitu sprzed 12 lat. Genialny multi, który przyciągnął setki tysięcy graczy, także wielu Polaków. A ilu z forumowiczów gra przez sieć ? Przekonajmy się. :-p

Pamiętajcie, żeby podać swój nick, oraz kod przypisany Twojemu kontu. Jak go sprawdzić ? Bardzo łatwo:

1. Wchodzicie na http://eu.battle.net/sc2/en/

2. Logujecie się: 48185014.th.jpg

3. Podajecie swój email i hasło

4. I następnie najeżdżacie kursorem na avatar swojej postaci.

50126757.th.jpg

I tyle. :-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać gram, choć bez rewelacji. 1v1, 2v2, Coop, od biedy czasem FFA. Zostałem wrzucony na niemal ostatnie miejsce dywizji ligi brązowej. To powinno świadczyć o mojej "[beeep]istości" :P

Anyway,

Nazwa: Mayron

Kod: 420

Preferowana rasa: Terran

Przy ewentualnym dodawaniu, piszcie kto, po co i skąd ;]

p.s. Popraw C w nazwie tematu na duże. StarCraft II :diabelek:

Poprawione :ok: - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ramJay

Numer: 992

Rasa: Protoss

Chętnie pogram 2v2, w tym trybie zostałem przypisany do ligi gold. Rozegrane około 40meczy. 1v1 czy co-op też jak najbardziej.

@kamiladam

Nie próbowałem, ale najprawdopodobniej się da. Na takiej samej zasadzie jak custom 1v1, Wystarczy wybrać mapę przeznaczoną do 2v2, lub większą, będzie można wtedy dodać czterech graczy.

Jeśli ktoś miałby zamiar wysyłać invite - piszcie, proszę, że jesteście z FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ReizeN

Code: 600

Race: Protoss, czasem zerg dla zabawy, dużo rzadziej terran.

FFA, 1vs1, 2vs2/AI, 4vs4/AI. Aktualnie jestem w lidze treningowej, na 3 mecze mam 3 wygrane, w becie byłem na 15~ miejscu ligi srebrnej w 1vs1 oraz 25~ 2vs2.

Głównie jestem dostępny godzinami wieczornymi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam coś od siebie, bo w grze też można sprawdzić kod do swojego konta. Wystarczy na głównej stronie po zalogowaniu do gry włączyć zakładkę "add friends" i pojawi się komunikat. Klikamy "ok" i mamy okienko, w którego prawym górnym rogu jest nasz kod.

Tyle się naczekałem i w końcu dołączam do gry. Oczywiście najpierw pogram jeszcze trochę w singla i potrenuje w skirmishe, żeby ogarnąć jak się w to gra. Ważny fakt - pod jednym kontem gram zarówno ja, jak i mój brat Holy.Death, niestety nie można mieć więcej niż jednego profilu, a że pierwszy grę włączał mój brat to ksywka nie jest neutralna.

nick: Holy

code: 810

rasa: ja Terranie, a mój brat Protosi; oczywiście może nam sie odmieni i czym innym będziemy grać, jak zapoznamy się już trochę z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Face

Albo po prostu zalogować się w grze i najechać kursorem na avatar w prawym górnym rogu, po 3s też pojawi się kod xd Bez żadnych kombinacji czy problemów :P

btw. nie szykowałbym się tak do multi jak do wojny, w practice league rozgrywka jest tak wolna i łatwa, że aż śmieszna, każdy rozbudowuje bazę i praktycznie każda gra kończy się na starciu wojsk złożonych z najlepszych jednostek, rush jest niemożliwy przez "naturalne" blokady których zniszczenie trochę trwa :P Spokojnie możesz więc grać w kampanie, wyzwania i multi równocześnie, tak jak ja to robię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: kto i kiedy miałby czas na grę w następnym tygodniu? Warto by zebrać grupę ludzi, żebyśmy zagrali jakieś mecze 2 vs 2, bo na 1 vs1 raczej jest mało chętnych, a walka w co-opie przeciwko komputerowi nie zawsze jest tak ciekawa, jak może być gra przeciwko żywym graczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...