Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

Jedną z zasad będzie argumentacja typu, by nei były to bezmózgie obstawienia, a wymagały trochę od piszącego.

Wtedy okaże się kto faktycznie interesuje się piłką, a kto przyszedł ot obstawić i przy odrobinie farta połasić się na nagrodę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zbieramy chętnych. 2 powinienem wrócić ze zjazdu, więc wieczorem zamknę rekrutację i zaktualizuję regulamin.

Przykład poprawnego typowania:

GKS Bełchatów 0:1 Polonia Bytom Uzasadnienie: Oba zespoły nie poczyniły znacznych wzmocnień, jednak IMO Polonia zagra bardziej agresywnie co przełoży się na wynik.

Górnik Zabrze 2:0 Polonia Warszawa Uzasadnienie: Górnik jest w dobrej formie, co udowodnił w ostatnich meczach, dlatego nie powinien mieć problemu z przeciwnikiem.

Itp. Itd.

Komentarz jest obowiązkowy, by typ został uznany za ważny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Proszę tutaj bez wzajemnych docinek i kłótni. Nie chcemy tego na forum.

Prosisz, a już na samym początku wyjeżdżasz z głupim tekstem o ociepleniu.

Mi się śmiać chce z Ciebie(bez urazy) i wielu innych wypowiadających się tutaj smarków, których pierwszy raz widzę na forum, a nagle zlecieli się tutaj z wielkim pieniackim oburzeniem.

A kim Ty jesteś na forum, że śmiesz nazywać innych smarkami, tylko dlatego, że widzisz ich pierwszy raz?

Sorry, ale nigdy nie dojdziemy do porozumienia jak niektórzy będą sobie urządzać "wycieczki" wobec innych.

BTW

Pomysł z uzasadnianiem typów, uważam za słuszny. Przynajmniej pozbędziemy się statsiarzy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc styl pisania postów, jestem w stanie dojść do tego, jaki jest w miarę oscylujący wiek piszącego. Ja swoją drogą mam propozycję usunięcia wszystkich poprzednich postów prowadzących tą bezsensowną dyskusję i zostawić jedynie zgłoszenia.

PS. Uzasadnienia swoich typów, to najlepsza rzecz jaką można wprowadzić, wówczas widać kto faktycznie ligę ogląda, a nie nabija posty.

@Down

No i ja bym tego typu ludzi z ligi typera się pozbył ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się nie podoba formuła to po co będziecie uczestniczyć w tym? No po jaką cholerę? Argumentacja, że ja miałem to na blogu i było fajnie a tu będzie też i to plagiat to jakaś dziecinada. Każdy mógł założyć taki wątek ale to Stefan wyszedł z tą inicjatywą to raz. Dwa to każdy może mieć na blogu typera i jeśli na forum jest 100 tysięcy użytkowników to każdy z nich może mieć typera ekstraklasy. Bo to jest demokracja. Co do formuły to jaka ma być inna? Na pewnym forum bukmacherskim Typy Dnia właśnie w takiej formule się podaje. Do tego można się pokusić o krótką analizę lub dłuższą jeśli ktoś ma na to ochotę. Uzasadnienia w stylu "Wisła wygra bo ma Brożka" nie przejdą i będą kasowane przez Moda który pilnuje tutaj porządku i moderuje ten wątek. Więc Panowie! Nie ma co lamentować tylko przygotowywać się na start ligi! Bo to już niedługo :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie uzasadnienie nie musi być 10 stronicowe i pisane w języku Gmocha. Wolałbym jednak, by wnosiły one coś do dyskusji, nawet niewiele, ale coś. Od biedy jak już naprawdę nie będziecie mięli pojęcia o meczu uznam także wersję "Kibicuję im od dawna i wierzę, że dzisiaj wygrają", ale taki komentarz świadczy jedynie o (nie)wiedzy autora. Tak więc lepiej przyłożyć się. Wystarczy jedno zdanie, ale z dobrym argumentem :) .

@UP: Zgadza się, każdy może sobie na blogu założyć swoją wersję typera, problemów nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wróciłem ze zjazdu i mogę wziąć się za turniej. Punktacja zostaje zmieniona na 3, 2, 1. Rekrutacja zostaje zamknięta. Jutro zrobię listę tych co się zgłosili. Jak ktoś opuści kilka kolejek to jego strata, tzn. nie wyciągniemy z tego żadnych konsekwencji, lecz on po prostu straci te punkty, które mu ugrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO powinniśmy zrobić tak, jak jest np. w Fantasy Premier League robione z zaległymi meczami - wliczyć go do kolejki obok której się odbędzie. Pierwsza po prostu będzie miała mniej meczów. To wydaje się być najrozsądniejsze rozwiązanie.

BTW - zapraszam do linku w sygnaturce (HA! Udało mi się zrobić aluzję do gry, w której mamy forumową ligę. Jestem z siebie dumny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...