Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

Mundialowe emocje już opadły, więc powoli ruszają rozgrywki ligowe. Nie da się ukryć, że cieszą się one Waszym ogromnym zainteresowaniem, dlatego w związku z tym oferujemy nową zabawę - typowanie meczów na forum. Oczywiście można robić to prywatnie u bukmachera, ale my oferujemy coś więcej - dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo, że kasy tutaj nie stracicie smile_prosty.gif . Na początek potrzebne nam rozeznanie ile osób byłoby chętnych wziąć udział w turnieju. Zaczynamy od naszej rodzimej ligi - Ekstraklasy, bo jest ona nam najbliższa i pewnie wielu z Was kibicuje (jeśli nie głośno, to po cichu) jakiemuś lokalnemu klubowi.

Zasady:

W specjalnie utworzonym temacie typujemy faworytów w danej kolejce podając dokładny wynik oraz uzasadniając swój typ (może być krótko, ważne by uzasadnienie było). Po każdej kolejce wyniki będą podliczane i punkty będą następująco rozdawane:

Za wskazanie dokładnego wyniku i poprawnego zwycięzcy-3 punktów

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy oraz identycznej różnicy bramek-2 punkty

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy-1 punkt.

Zabawa zostanie wstępnie rozpoczęta od 2 sierpnia, o ile zgromadzi się odpowiednia liczba chętnych (min 5 osób). Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie swojego udziału w tym temacie. Zapraszamy do turnieju FA w typowaniu smile_prosty.gif .

PS. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda smile_prosty.gif .

PS2. Turniej to wspólna inicjatywa forumowiczów i nie ma on nic wspólnego z konkursami redakcyjnymi ani redakcja jako taką (czyli prosimy nie zawracać głowy redaktorom, wszelkie uwagi, wnioski i propozycje proszę kierować do mnie lub Turambara, a najlepiej zgłaszać w tym temacie).

Rekrutacja jest bezterminowa, tzn. można dołączyć w każdej fazie rozgrywek. Trzeba jedynie brać pod uwagę, że dołączając później zmniejszamy swoje szansę na zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku remisu za dokładny wynik jest 5 punktów tak?

Poza tym punktacja jak dla mnie trochę za surowa, nie wiem jakie są odczucia innych użytkowników. Wytypować 1,2,X to już jest sztuka, a tu tylko 1 punkt. Ja bym to zrobił za dokładny - 3p., za różnicę - 2p., za zwycięzcę - 1p. Teraz chyba trochę za duże przeskoki.

Ze zgłoszeniem jeszcze się wstrzymam, zobaczymy kto i ile osób się tutaj zapisze. Liczba miejsc jest jakoś ograniczona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Nie każdy czyta blogi. Poza tym może przecież istnieć i tu i tu.

Tak jak napisał Zireael, na blogu Castiela było bez nagród (prócz paintowych dyplomów) i nabijania postów, a i tak było bardzo dużo osób. Strzelam, że ściągnięcia świetnego pomysłu z Castielem nikt nie konsultował; ot wzięto pomysł w którym udział bierze dużo osób i potem podpisze się swoim znakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni napisali, typer od pół roku był u mnie na blogu a niedawno zapowiedziałem oficjalnie koleją edycję ( http://forum.cdaction.pl/blog/lukas699ck/i...showentry=17737 ), popularność była spora i w tym roku tez zapowiadało się na sporo chętnych do zabawy... zapowiadało się... :( dzięki... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...