Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Witam ^^" Poszukuję DZIEWCZYN chętnych do wspólnego grania. ^^" Tak, dobrze słyszycie - to nie są żarty, naprawdę poszukuję chętnych dziewczyn do grania w Hirołsy. Jeśli posiadacie program Hamachi lub LogMeIn Hamachi (podrzucam porady jak zagrać >> http://www.heroes3.eu/porady <<) , to możemy grać. ^^"

Kontakt ze mną, podałem wyżej w poprzednim (edytowanym) poście. Pozdrawiam ^^" wink_prosty.gif

Fajne, rezolutne dziewczyny, miłośniczki fantastyki, które wręcz kochają tą serię ale i też inne, które polubiły Hirołsy - wszystkie was zapraszam i chcę zagrać ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i fanów heroes 3,

Tradycyjnie organizujemy na naszym portalu turnieje Heroes 3 zawsze na wiosnę, tak jest również i tym razem.

W tym roku zorganizowaliśmy dwa turnieje równoległe rozdzielając graczy na kategorie:

Professional - dla zawodowców którzy grają w hirków regularnie

Amator - dla fanów heroes 3 którzy nie grali dużo w trybie wieloosobowym, a chcieliby spróbować swoich sił zarówno w grze multiplayer jak i w samym turnieju.

Liczę głównie na Amatorów, bo profesionalistów pozyskam z lig heroes, ale jeśli chcecie się spróbować z najlepszymi to drogi nikomu nie zamykam - pełna swoboda zapisów.

Oba turnieje różnią się również regulaminem i systemem rozgrywki, ale po szczegóły zapraszam na naszą stronę.

Dodam też, że w tej edycji zamierzamy przeprowadzić szkolenie heroes 3 miedzy innymi udostępnianie steamów z gier prowadzonych w turnieju.

Zapisy:

http://www.heroes3.eu/forum/viewforum.php?f=41

Strona główna portalu: heroes3.eu

Wszelka pomoc, wskazówki i rady na forum.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odkopię temat, bo chętnie bym zagrał z kimś w multi modu Horn of the Abyss (można pobrać stąd). Termin się uzgodni.

Gdyby ktoś był zainteresowany, niech pisze w temacie. Jak coś, w profilu mam namiary na Skype'a (zalecany - najłatwiej mnie złapać tongue_prosty.gif) i GG. Dysponuję też TS-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się, i choć w HotA nigdy nie grałem, to zaraz zabieram się za pobieranie. Rozumiem, że nie ma problemu z zainstalowaniem go na Złotą Edycję HoMM3?

Mogę napisać na Skype, jeśli chcesz, co do obgadania szczegółów, ale fajnie by było gdyby znalazło się więcej chętnych ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Złotą Edycję, więc raczej nie powinno być problemów. Jedyne, co odnotowałem, to to, że gra czasami wywala się do pulpitu.

A na Skype'a możesz napisać bez czekania, w zasadzie i tak przede wszystkim chciałem zobaczyć, czy multi pójdzie (z Hamachi lub bez ;)). Jeśli zaś do gry znajdzie się ktoś jeszcze, będziemy po prostu umawiać się wspólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie natury technicznej:

Mam gdzieś płytę ze złotą edycją HOM&M III (pewnie z CDA, lub innej gazetki) i jest ona na tyle porysowana, że nie można niestety z niej tych hirołsów zainstalować już, bo przerywa mi instalację w pewnym momencie. Da się to jakoś obejść, "czy cuś" żeby mieć legalną wersję, czy już po zawodach?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy wracam po roku nieobecności na forum z piękną nowiną, a mianowicie Heroes 3 własnie otrzymał za sprawą HD Moda pełnoprawne lobby multiplayer. Koniec z jakimiś połączeniami przez Hamachi czy GameRangera, wszystko zintegrowane z grą.

http://h3.heroes.net.pl/nowina/3675

Pozdrawiam cieplutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...