Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Ja jeszcze mam taką drobną uwagę - czy morderców, przy liczbie 12 graczy, nie powinno być dwóch? Pamiętam doskonalę tę zabawę, i wiem także, że już jak graczy było >8 to dawało się dwóch morderców, gdyż po śmierci jednego zabawa się kończy. :wink: Rozumiem, że mogliby oni wskazywać różne ksywy, jednak jeżeli by wiedzieli, że są nawzajem mordercami, mogliby się wcześniej zmawiać, kto stanowi zagrożenie i wspólnie decydować, kto ma umrzeć. Z tego co pamiętam, zawsze tak to działało. :wink:

Aha, a co do Policjanta - czy jego głos po prostu nie zabijał jednego z graczy? Rano znajdowało się dwa trupy, o ile wiem. :wink:

Oczywiście, każdy z nas mógł grać w różne wersje, lub mogłeś po prostu lekko zmodyfikować. Mówię tylko, to co uważam. :wink:

I jakby co - piszę się na następną 'serię'. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyt0k - Ja też zawsze grałem na dwóch przestępców i policjantów, ale na forum jest to IMO niewykonalne, jakby się dogadali kogo załatwić? Za dużo spamu by było na PW, tak IMHO

Co do zabijania przez policjanta, też grałem że policjant się pyta i dostaje odpowiedź czy to ten jest z mafii, a jak dostanie potwierdzającą to musi zrobić wszystko aby przekonać innych że to mafia(oczywiście bez takiego czegoś jak "Tak mi powiedział MG i to wiem")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, sam sebie wkopałem, nie pojawiając się całkowicie na forum^^, peszek.

Ale mundial spędzony z kumplami ważniejsz =D.

I dobrze będzie z tą poszlaką, będzie bardziej ciekawie.

I jeszcze mam taką prośbę. Może dopuszczać do zabawy tylko tych którzy mają avatar i o mnie, bo jak ma konto puste, to nie ma zabawy, bo po nicku to się za bardzo nei wytypuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO kazdy gracz powinien miec cos w profilu, a Filo93 nie ma nic, nawet avka.

btw jak dodasz poszlake, to zrobi sie ostro, juz teraz nawet jest duzo podejrzanych

Cytując siebie dwa posty wcześniej zgadzam się z tobą Morfoneuszu, gdyż takie osoby nigdy nie będą zabójcą, a co najwyżej policjantem.

btw Jak wylazłeś spod ziemi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że byłbym całkiem chętny, żeby się dołączyć, o ile wciąż można :wink:

A i ewentualnie: przed każdą rundą trzeba zgłaszać się na nowo? Jeszcze w czymś takim nie uczestniczyłem, heh.

@Black Shadow: No właśnie, z jednej strony mamy tych ośmiu (o ile dobrze liczę, odjąć tego, który ginie na początku), to jeśli więcej osób dołączyłoby, to byłoby zwyczajnie ciężej grać. Przydałby się jakiś system, w którym działaliby gracze na zmianę, albo coś w ten deseń, nie wiem. A o tym, że dołączyć dopiero po obecnej rundzie można, to jestem w pełni świadom, ciekawi mnie tylko kwestia zapisu przed każdą rundą. Trzeba czy nie trzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyć można jak skończy się obecna runda :) Przy okazji, to również mam chęć wziąć udział w zabawie, ale trochę irytuje mnie takie zaklepywanie miejsc przez już grających... Nie uważacie, jeśli jest limit miejsc, że warto dać szansę innym, którzy ani razu jeszcze nie uczestniczyli? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam nic przeciwko, że zrobić "konkurencję", tj. drugiego prowadzącego, z dwóch powodów:

1. Chętnych jest dużo więcej niż rozsądny limit miejsc (więcej niż 12 graczy? trochę tłumno, najchętniej grałbym z 10)

2. Nie mam zamiaru prowadzić do przez resztę życia, zwłaszcza, że to wymaga jednak w pojawiania się na forum dwa razy dziennie. W tej chwili mogę to obiecać, w niedalekiej przyszłości może być problematycznie :D

Stąd jeśli ktoś ma czas i ochotę poprowadzić dla pozostałych chętnych to możemy albo ustalić inny kolor, albo iśc błagać Rankina o drugi temat (pierwsze rozwiązanie zwykle sprawdza się nieźle, więc...)

Znajdzie się bohater? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki patent, że skoro wybieramy już zabójcę i policjanta, to ten, który wygrał, mógłby prowadzić kolejną grę? W sensie, o ile ktoś zabiłby policjanta, ale obywatele powiesili mordercę, to policjant prowadziłby dalej. Co uważacie?

EDIT: Ale zaczynać bym nie chciał, tak gwoli ścisłości. Chociaż, jeśli nikt by się nie podjął, ostatecznie mógłbym.

EDIT2: Poza tym, nie uważacie, że Forum Mafiosum to taka trochę chybiona nazwa? :tongue: Ale nie wnikam, nie marudzę, jestem bezproblemowy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie mógłbym być również prowadzącym(ale dopiero za 3 dni bo komp nowy przychodzi to trochę roboty będzie ze składaniem go i oprogramowaniem), akurat mam pare historyjek tak jak ta którą wcześniej na łamach tego tematu napisałem.

Fajnie by było, gdyby w trakcie gry byłby zwrot akcji i np. 2 nowych chętnych się znajdzie to w połowie w wyniku jakiegoś incydentu pojawią się w grze. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej o tym myślałem, ale to i tak zależy od decyzji moderacji.

Jeśli jest tylu chętnych, to powinno być, tak jak P_aul mówi, dwóch (lub więcej) prowadzących. I dwa tematy do gry, działające niezależnie. To z pewnością rozwiązałoby problem. Albo chociaż umożliwiło grę większej liczbie graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...