Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Ołki, 8 pierwszych osób wygrywa nagrodę uczestnictwa w pierwszej becie. Następni chętni muszą poczekać kilka dni ;) Jeszcze dziś przed 20 wylosuję policjanta i mordercę i powiadomię ich o tym radosnym fakcie. Lista graczy:

James, Shiva, Fivtyenm, Goloman, orzelek, Rorschach, niko22, Filo93.

Ciekawe, kto zginie tej nocy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam do następnej kolejki Jestem bardzo ciekaw, jak ta zabawa się rozkręci.

----------------------------------------------

@Rankin

Czyli oznacza to, że:

- zapisujemy się dopiero po tym, jak skończy grę ta pierwsza ósemka graczy - wcześniej nie można.

- i tak jak wspomniał P_aul:

Następni chętni muszą poczekać kilka dni

Okej. Rozumiem. <składa ukłony w ramach przeprosin>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jakiś czas temu dostałem już PW, które dostać miałem, a rano mogę nie mieć czasu... no i nowy dzień za pół godziny za chwilkę napiszę efekty pierwszej nocy w temacie głównym. Od tego momentu będzie można głosować i zażarcie dyskutować.

Od razu mówię, że ponieważ na wieczór jestem umówiony jutrzejszy dzień będę mógł zakończyć albo wcześniej (koło 18,19) albo dużo później (dajmy na to w okolicach północy?). Decyzję uzależnię od postępów w głosowaniu koło tej godziny 18 ;)

A i jeszcze jedno. Postanowiłem w ostatniej chwili wprowadzić małą modyfikację - morderca razem z informacją o tym, że to zaszczytne stanowisko piastuje otrzymał informację jaki ślad pozostawi, oraz możliwość niewielkiego zmodyfikowania go. Myślę, że otworzyło to dodatkowe opcje taktyczne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dnia wszyscy gracze umieszczają w temacie swoje głosy, kto według nich jest mordercą (i powinien zostać powieszony)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Wszyscy czyli CI co teraz zostali wytypowani? (czyli ta siódemka, już bez Golomana), czy wszyscy forumowicze, nawet Ci co w zabawie nie uczestniczą? Bo pewną sugestię co do mordercy mam tylko nie wiem czy mogę powiedzieć =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, prosiłbym aby w postach było jasno zaznaczone na kogo głosujecie, najlepiej boldem. Zastanawiać się i kombinować oczywiście nie tylko można, ale nawet wypada, odrobina upiększeń fabularnych też jest mile widziana, ale kluczem są głosy kogo wieszamy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wprowadzić pewne zmiany, tutaj na forum dyskusyjnym , a mianowicie to, żeby widzowie wygłaszali tutaj swoje sugestie co do tego kto zabił, bądź nie, a ósemka która bierz udział może się sugerować, bądź nie.

Mam jeszcze parę pomysłów co do upiększenia zabawy, ale to zależy od moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawie się zapowiada.

Myślę, że ciekawiej by było, gdyby morderca decydował o tym, jak zabija i jak wygląda miejsce zbrodni, a prowadzący wprowadzał delikatne modyfikacje. W przeciwnym razie morderca ma zbyt mały wpływ na grę i w zasadzie nie ma szans na zwycięstwo. A tak może byłoby trzeba zasięgnąć rady Sherlocka... [demoniczny uśmiech]

Policjant może TYLKO co noc typować mordercę, tak (nie licząc głosowania za dnia)? Nie może na przykład każdego dnia wybierać jednego gracza do przesłuchania czy coś takiego? Nie może zadawać pytań?

A co się stanie, jeśli morderca dopadnie śledczego...? Batman (komiksowy "najlepszy detektyw świata") też zaglądał śmierci w oczy, Holmes także nieomal zginął (choć w pierwotnym zamyśle autora Holmes miał zginąć)... [złowieszczy uśmiech] Każemu się zdarza. Czy taki "wypadek" nie powinien się kończyć zwycięstwem zabójcy?

PS: W sumie, jeżeli każdy może podawać się za policjanta (celem zmylenia mordery zapewne), to każdy mógłby zadawać pytania... i każdy mógłby kłamać. Bardzo zagmatwane... i grywalne. Ale można by wprowadzić ograniczenia. Mogę nad tym troszkę pogłówkować, jeśli moderacja wyrazi taką chęć.

EDIT: Byłbym wdzięczny za komentowanie mojego pomysłu. Szczególnie miło byłoby usłyszeć zdanie P_aula, w końcu ta zabawa to jego "dziecię".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...