Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA: "Tirowiec"

Polecane posty

Konkurs jest błyskawiczny, więc i opis jego będzie krótki.

By wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę fotograficzną na temat "Tirowiec". To dzielni faceci, często z pokaźnym brzuchem i czterodniowym zarostem, narażeni na ataki miśków z suszarkami i kobiet nieznanego pochodzenia, więc postanowiliśmy złożyć im hołd.

Fotka musi przedstawiać postać - najlepiej was, ale w ostateczności może być wujek Staszek albo i sąsiad - ucharakteryzowaną na tirowca. Może to być portret, ale dopuszczalna jest także scenka rodzajowa (np. bliskie spotkanie z policją lub z tirów... kimś innym).

Fotki zbieramy do poniedziałku, do godziny 12.00. Tego samego dnia ruszy głosowanie na najlepsze prace. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie - konkurs do łatwych nie należy, ale jeśli nasza społeczność się sprawdzi i w takim, na pewno staniemy na głowie, by naszej społeczności odpłacić pięknym za nadobne.

Krótki regulamin:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Rysunki - nawet jeśli są sfotografowane - to rysunki, nie zdjęcia

5. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

6. Właściwy sposób zgłaszania plagiatów to skorzystanie z przycisku "raport", który znajduje się obok każdego posta. Bardzo cieszymy się, że wspieracie nas w wyłapywaniu osób, które nie potrafią się bawić, ale każde królestwo musi mieć jednego władcę - na forum cdaction.pl są to moderatorzy tego forum, jedyne ciało władne, by usuwać, banować, oskarżać i wiercić dziury w brzuchu.

Do wygrania pięć gier Rig'n'Roll: TIRowiec. Powodzenia! A raczej: szerokości!

Aha - fotki wklejamy w TYM WĄTKU FORUM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło tak jak chciałem, ale i tak już wrzucam moją wwwekendową pracę. Mam świadomość tego, że jak za starych dobrych czasów znajdę się na końcu stawki. Bez owijania w bawełnę załączam moje dzieło.

post-74080-1278243077_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonywane przy pomocy kolegi Kerava, który nie jest zalogowany na forum, ale zamieszczam na pracy oba nicki w ramach podziękowań dla niego za jego cenny nakład pracy.

O zdjęciu: Kto powiedział że Tir jest tylko dla mężczyzn ...

KONKURSOWE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem co prawda inny pomysł :happy: , ale wczoraj oglądnąłem film Kill Bill vol. 2 i takie coś mi przyszło do głowy:

KONKURSOWE:

haz111.th.jpg

Kto oglądał ten wie o co chodzi :tongue:

EDIT: Zmieniłem trochę napis na dole, mam nadzieję, że ktoś zaczai o so cho :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dawno nic już nie pisałem na forum konkursowym, bo i weekendowe zabawy delikatnie zmieniły swoją formę. Teraz, gdy mam odrobinkę czasu postanowiłem dodać pracę o wdzięcznym tytule
King of the Roads
.
:wink:
Drętwe to i zwyczajne, ale może chociaż samo zdjęcie kogoś zainteresuje. Oto moje "dzieło":

A na koniec życzę wszystkim powodzenia!
:happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...