Skocz do zawartości
Ghost

Reklamacje czyli ludzie i ludziska :)

Polecane posty

W tym wątku będę umieszczał różnego typu maile i zgłoszenia. Czasem są one zabawne, czasem denerwujące, a czasem bardzo sympatyczne. Myślę, że warto o nich wspomnieć, gdyż niektórzy czasem nie biorą pod uwagę faktu, że po drugiej stronie reklamacji też siedzi człowiek i nie zawsze ma czas, nie jest wrożką ani jasnowidzem, czasem też jest zmęczony itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziala fpu jakis blad prosze o pomoc mam nvidia 5200 dx9

Czytam to chyba 5 raz i nadal nie wiem o co chodzi. Proszę nie wysyłajcie takich maili. Mimo wielokrotnych prób nie stwierdziłem u siebie zdolności jasnowidzenia. Dlatego starajcie się dokładniej opisywać co się u Was dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem list. Duża szara koperta, w środku w foli krążek z grą Blowout i do niego doklejona żółta mała karteczka z napisem:

NIE INSTALUJE POWODUJE BRAK PEŁNEGO PROGRAMU TRZEBA (PRZYWRACANIE) SYSTEMU

Jedyne czego jestem w stanie się domyśleć po tym koszmarnym skrócie myślowym, że coś się dzieje po instalacji i że trzeba po niej wykonywać przywracanie systemu. ... Chyba.

Bo tak do końca to nie jestem pewien. I co ciekawsze krążek u mnie sprawuje się jak najbardziej poprawnie. I co mam autorowi odpowiedzieć?

Ani dokładnego opisu problemu, ani konfiguracji systemu czy sprzętu. Na moje mniemanie to coś ma schrzanionego w systemie. I teraz problem.

Odesłać mu krążek, który nawiasem mówiąc jest sprawny, czy wysłać mu nowy? Ale jeśli wyślę mu nowy, a on ma zwalony Windows to i tak błąd się powtórzy, a facet zacznie się użalać "jakie to złe gry dajemy bo mu komputer psują".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail od rozżalonego czytelnika, który ma problemy z Sudeki.

____________________________________________

> Dlugo dlugo zbieralem kase na nowa karte, az w koncu pare

> dni temu sobie kupilem pozadna, i co sie okazuje ? ze wasza wersja

> gry NIE DZIALA, tnie sie razem z kompem po czym nie zostaje nic jak

> tylko restart.... a patch ktory daliscie sie nie instaluje.... no to

> ja sie pytam co to ma byc ?

Ano masz jakiś problem z komputerem, systemem, sterownikami lub czymś innym.

> ... tyle zachodu z mojej strony,

> dreczenia rodzicow o fundusze na karte... tylko po to zeby tak to sie

> skonczylo ?

Nie. Wystarczy, że dokładniej opiszesz jaki masz sprzęt, system, wersje sterowników, jakie problemy z grą, jakie komunikaty i coś wymyślimy.

> Na przyszlosc jesli nie umiecie zoptymalizowac gry zeby

> dzialala to jej nie zamieszczajcie zaoszczedzicie sobie i innym

> klopotow.

A co my mamy do optymalizacji gry? NIGDY nie twierdziliśmy, że jesteśmy jej producentami.

> Ja osobiscie rezygnuje z waszego pisma, to jest jawne oszustwo i brak

> poszanowania klijenta...

Jasne, specjalnie zrobiliśmy ci na złość i daliśmy taką grę, która działa na wielu tysiącach komputerów tylko na twoim nie?

O rany ale my złośliwi jesteśmy.

--------------------------------

Kochani pomyślcie czasem przed wysłaniem takiego maila, bo czasem takie bzdury z tego wychodzą, że aż strach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny mail jaki niedawno otrzymałem.

witam czy moge daj mi traniery do sudeki bo bardzo ciezko gry

sudeki ale bardzo lub i gry super sudeki i tera odpisz

Sam czasem w rozmowach stosuję skróty myślowe, ale tego czegoś to nawet skrótem myślowym nazwać się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka

Otóż otrzmałem maila z informacją o problemach z grą Settlers III. I w zasadzie nie byłoby nic szczególnego w tym mailu gdyby nie konfiguracja jaką podał użytkownik. A jest to:

Intel Celron 333

64MB RAM

GeForce 4Mx

i (uwaga, uwaga) Windows XP.

Rany, nawet w najgorszych koszmarach nie wyobrażałem sobie, że na takim zestawie da sie postawić Windowsa XP. Ba, nie tylko postawić, ale nawet używać.

Sam nie wiem, śmiać się czy podziwiać za godną podziwu determinację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto kolejny intrygujący list:

Wzakupionym cdaction nr122 luty2006 jest dołaczona plyta dvd.PO

uruchomieniu okazuje się,że prawa strona jest znacznie okrojona

(obraz jest za krotki).CO Z TYM NALEZY ZROBIĆ.

Po burzy mózgów doszliśmy, że chyba chodzi o menu, ale mimo wszystko pewnosci nie mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List gdzie oprócz sprawy reklamacyjnej otrzymaliśmy propozycję:

Myślałem także czy mógłbym byc przydatny. Bardzo chciałbym coś dla was uczynić np. coś do CD-ACTIONU. Mam mnóstwo super fajnych gierek jak Harry Potter Czara Ognia, Gothic 2 czy FIFĘ 06. Moglibyście te i wiele innych wypalić i włożyć do mjesięcznika. Serdecznie proszę o odpowiedź listem razem z płyta lub telefonem.

Tia, już to widze jak wypalamy te i inne hity na płytkach i dorzucamy do "mjesięcznika". Od momentu pojawienia się takie wersji w kiosakch do momentu zakucia nas wszystkich w kajdanki minęłoby pewnie zaledwie parę godzin. Aha i nie współpracujemy z żadnym operatorem komórkowym i nie rozsyłamy, żadnych telefonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem reklamacja przyszła pocztą. Reklamacja jaka czasem sie zdarza, że płytka pękła. I nie byłoby moze w tym nic dziwnego gdyby nie to, że płyta pochodziła z CD-Action wydanego w lutym 2001 roku.

Po zastanowieniu się doszlismy ze Smugglerem do wniosku, że wyślemy gościowi list z informacją, że tak nowych płytek nie posiadamy i załączyliśmy płytkę z sierpnia 1999 roku.

Ja rozumiem waszą wiarę w pismo, ale mimo najszczerszych chęci nie dajemy wieczystej gwarancji na nasze płytki. Okres reklamacyjny na płytki to 90 dni od daty ukazania się pisma w sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Jak przesyłacie do mnie płytkę z reklamacją, to napiszcie gdzieś adres zwrotny, na kopercie, na karteczce w środku przesyłki, na płycie, gdziekolwiek. W tym tygodniu dostałem po raz kolejny list od anonima.

Dostałem przesyłkę z Sanoka (poznałem po pieczątce poczty), gdzie człowiek opisuje mi problemy z Red Faction. W porządku. Przygotowałem przesyłkę zwrotną, napisałem co powinien zrobić, zapakowałem, chce zaadresować i zonk.

Ani imienia czy nazwiska, ani adresu zwrotnego. Po prostu nic. A potem taki delikwent będzie marudził, ze w CDA reklamacji nie załatwiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stronie można pobrać numerki seryjne do gier jakie załączamy do pisma. Swego czasu były też numerki do steamowej gry Speedball 2. Ponieważ osoby z zagranicy nie mogą tych numerków pobierać piszą do nas maile. Albo piszą po angielsku, albo w swoim ojczystym języku (maile z cyrylicą i krzaczakami też dostajemy), albo używają translatora. Dodatkowo część z nich jest przekonana, że jak daliśmy jeden numerek do gry steamowej to mogą nas prosić o numerki do innych gier, a my tak za friko damy im kody do: Bioshocka 2, Call of Duty: Black Ops, Battlefield: Bad Company 2, Counter Strike, GTA 4: Grand Theft Auto - Episodes From Liberty City, FIFA 11, Red Faction: Guerrilla, Resident Evil 5, Batman: Arkham Asylum, Grand Theft Auto IV, Juiced 2: Hot Import Nights i wielu innych gier.

A poniżej co ciekawsze efekty zabaw z translatorem. :)

witam, nie będzie musiał szansę seiral do Fallout 3, a jeśli tak było to doceniają

dużo. Z góry dziękuję. Gratulujemy pogańskich forum, ten luksusowy !!!..

***

Chciałbym aby mieć również numer porządkowy każdego "prędkości kulowy 2-turniej" proszę.

***

Cześć, jestem wielkim fanem CD-action cd serii i lubię e-Ball prędkości do you `Ja was wysłałem mail. Dzięki Mute jeśli `strony kibica l` trimiteti.Al 's, Danutsandor.Respect CD-ACTION.

***

cześć

Powodem mojego postu jest pytanie, jeśli nie przeszkadza numer seryjny gry, dziś pytam Half-Life, jak minęło wiele czasu, próbującgo kupić dla różnych środków płatniczych. Ja nie mam żadnegokarty kredytowej, aby go zapłacić, dobrze, że wszystko, co chciałemzapytać

z góry dzięki

***

I nie wydaje się znaleźć najbardziej uprzejmie skodyfikowane ani nie może mieć 1?

Dzięki z góry!

***

Witam, potrzebuję COD BLACK OPS klucz CD i Counter Strike Condition Zero iCounter Strike 1.6 KEYS CD,, Jak najszybciej do tego konta

DO UŻYTKU steam

***

lub klucz cua toi speedball_2 chwilę o Wietnamie

***

Witam, zastanawiam się, czy one stały problem z numerami gry Left 4 Dead.

Oczekiwanie na ReLiox Odpowiedź zostaje oddalona.

***

szacuje:

Próbowałem grę z seryjnym platformy, ale system nie pozwoli mi, pomóż mi docenić przesłanie mi numeru seryjnego do gry Dark Messiah of Might and Magic niniejszym

przed strony docenią.

Yerko atte

! Życie jest grą!

***

Zauważyłem, uwaga na dole strony zawierającej stary link. Zastanawiałem

się, czy jeden z klawiszy były jeszcze dostępne. I przepraszam, jeśli

mój polski jest słaby, angielski jest moim językiem ojczystym. Dziękuję.

***

Witam i możesz dać mi numer do aktywacji mojego przyjaciela Steam

***

I Said Hello dał klucze dark messiah em daj mi znać, czy może Pan podać i tak dzięki

***

witam mogę przekazać kod seryjny lub counter-strike dzięki porfabor

***

Witam. Przepraszam za nieprawidłowo, to masz szansę, nie więcej klucz seryjny dla "2 Speedball"? Wystarczy pobrać steam, bardzo hochyu tej gry. Jeśli jest numer seryjny, należy więc rodzaj do wysłania. Z góry dziękuję.

***

Zdarastvuyte Jestem wielkim fanem gry Counter-Strike 1.6 STEAM

Proszę o przesłanie 3 pary klucz do mojego mail

Byłbym wdzięczny tym, którzy będą odpowiadać

***

Witam, potrzebuję CD-KEY, aktywować konto steam

Jeśli nie dużo kłopotów, dzięki

Dzięki nim przed ręką

***

I to trzeba pokazać Speedball2 steam. Należy miło, jeśli to możliwe. Dzięki

***

Prośba Jestem do płyt CD-KEY do Speedball 2. Dziękuję. TWÓJ zasad forum!

***

Przyszedł do mnie, proszę ustawić klucz steam gry dla każdego! I naprawdę potrzebujesz! Z góry dzięki! Cóż, lub do Sins of a Solar Empire!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pakiet dziwnych maili z prośbami o klucze.

Szanowny Panie,

Mogę mieć klucz seryjny do licznika Strike 1.6!

Proszę przesłać ją tak szybko, jak to tylko możliwe.

Pozdrawiam,

Nimish

***

Szanowny Panie,

I desparately potrzebuje 1 Counter Strike 1.6 klucz CD .... Proszę napisz do mnie 1.I byłoby bardzo wdzięczny

***

Witam nie mogę dostać się do klucza ze strony, pojawia się zawsze, że klucz jest nie tak można być może wysłać mi jedno prawo?

***

witam proszę nazwę gry, jak Dark Messiah of Might And Magic idzie moją jest ivan86

***

Chciałbym bezpłatny klucz raz w nowej partii jest w proszę, byłoby wspaniale. dzięki

***

Witam, chciałem aktywować klucz przez Steam i nie działają mogę wysłać wiadomość do klawisza grze World of Tanks. Z góry dziękuję.

***

Mam stara, aby dostać klucz do tej gry. Ale nie mogę wydają się uzyskać go przez system. Gdybyś mógł w jakikolwiek sposób pomóc, to z góry dziękujemy

***

Dzień dobry.

I vosplzovalsya serwisu i próbował użyć numeru seryjnego. Ale jak się okazało nie seriynyynomer nie podszedł (oprócz Dark Messiah of Might and Magic).

Co I nie mów mi?

***

Witam, chcę wiedzieć, czy jest szeregowym do Burnout Paradise

***

dziś na waszym proszę potrzebuję (chcieć) żeby otrzymywać (dostawać; rozumieć) klucz dla Ognia (pożar) gry zwijają w kulę 2

***

I Vovik554, chce zdobyć kod prezentu do stymulacji Dark Messiah of Might and Multiplayer Magic. Na miejscu jestem zarejestrowany.

***

Można i należy mieć kod seryjny do Mod Garrys. Jeśli nie proszę o Left 4 Dead 2

***

Hej, Zastanawiałem się też, jeśli istnieje szansa, mogę dostać niektóre kodycd do Mass Effect, Mod Garry'ego, Limbo, Bastion, Wiedźmin 2, Fallout 2

lubNew Vegas i DLC.

Jestem też zastanawiałem się, czy robić inne ody na przykład klucz do 50 dolarów dar itunes karty, jeśli tak, to proszę odpowiedzieć dzięki ...

***

Hej, chcę usunąć moje stare komentarz i poprosić o nową ofertę. Zamiast tych wszystkich gier i poprosił o wcześniejsze dżem tylko para.

Dark Messiah, Mod Garry'ego, Machinarium, Magicka i / lub Rift i kiedywychodzi Rock of Ages.

***

Ja mam e-mail do seriali? Przepraszamy za złą Polski!

***

Chciałbym klucz do skrakowanego Steama, żebym mógł go wpisać i dodawać przyjaciół

***

Zarejestrowałem się "www.cdaction.pl" strony.Nie znaleziono strony "Resident Evil 5" cd-key.

Jest Resident Evil 5 twój klucz cd?

***

Pozdrowienia

Speedball 2 CD KEY gra dla Ciebie tę wiadomość i przesyłamdziękuję dać mi klucz CD.

***

dzień dobry

Może wysłać mi numer seryjny masa faktycznie robi przysługę.

Dziękuję bardzo

MASS EFFECT

***

Przykro mi, że przeszkadzam. Jednak Przyniosłem grę o nazwie Grand Theft Auto 4 ale przegrałem klucz CD więc zastanawiałem się można dostać Grand Theft

Auto 4 kluczowych dla mnie?

Moje najlepsze życzenia.

Przykro mi, jeśli mój polski jest złe, jak ja nadal się uczę.

***

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...