Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Hmm....179zł? Ja słyszałem, że cena będzie około 149zł. Cóż może się mylę, ale obojętnie jaka cena będzie, to na pewno zakupie sobie ją ;). Całe szczęście, że posiadam czytnik DVD od samego początku mego kompa :). Pamiętam jak już raz DVD wzieło ducha i z bratem się kłuciłem co powinniśmy mieć, nagrywarke czy znów DVD. Ja naturalnie byłem za drugim, miałem małe argumęty chciałem powiedzieć, że w CDA będzie wersja DVD, ale ten by mnie wyśmiał, że dla czasopisma tylko, także mówiłem że filmy, ale na tamtym starym DVD nie chciały działać :shock: . Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze, bo zaopatrzliśmy sie w oba czytniki ;). Acha i filmy zaczeły działać :).

Traktory? Blokady! Taaaa :D, będzie się bawił nieskończenie w nowym GTA :D. To będzie piękne, dwa traktory będą stać na środku ulicy i pojawią się może z 2 inne auta, bo jak zwykle w GTA jest takie ograniczenie, że więcej niż 4-5 wozów nie będzie :(. A może w nowym GTA tak nie będzie? Zobaczymy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD mam, także jeden problem z głowy :D Hehe, wiedziałem co wziąć na gwiazdke^^

Ale ta cena to nie jest zbyt zachęcająca. Gdyby kosztowało ok. 100 to może bym kupił, ale 170 czy nawet 140 to już się raczej nie uzbiera :P No chyba pozostanie mi czekać, aż któryś z kumpli się w gierke zaopatrzy albo też czekanie, aż GTA bedzie tańsze :wink: Koło 2050r. powinna kosztowac 20zł :lol: Co tam, ja mam czas :wink:

Coś ostatnio drogie te nowe gierki, był okres, że wszystkie nowości kosztowały koło 110zł, a teraz chyba idzie to delikatnie w góre. Może to kwestia właśnie tego, że na DVD, ale i tak przesada :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Wątpię, by tyle kosztowała. Faktem jest że SA jest znacznie większe od VC - a to kosztowało w dniu premiery jakieś 139. IMO jednak więcej nak 150 to nie będzie. Poza tym istnieje coś takiego jak sklepy internetowe... :) Play robi czasem takie akcje i wypuszcza nowe gierki za 118 (+ 10 za wysyłkę). Nie obawiałbym się ceną nadto. Zresztą, jak masz 120 na doskonałą grę, to chyba nie pożałujesz tych dodatkowych 30, co? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na DVD :P

A jak mówicie: opłacałoby się już teraz zamówić?

Czy czekać na jakieś lepsze oferty/obniżki cen/nie martwić się czekaniem :] ?

W Ultimie nie zdrożeje, a warto poczekać jaką cenę wystawi Media Markt - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
W Ultimie nie zdrożeje, a warto poczekać jaką cenę wystawi Media Markt - RoZy

Oj, w tym przypadku na MM za bardzo bym nie liczył. Z tego co pamiętam to poprzednie GTA były po 129 i to po kilku miechów od premiery. Bardziej bym czekał w tym przypadku na play.com.pl 8). Może później stanieje...ale o czym my właściwie gadamy? O bzdurce jaką jest kwestia 50 zł dopłaty do dzieła sztuki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się powstrzymał na razie z składaniem jakichkolwiek zamówień na GTA z tego prostego względu że nie podano jeszcze żądnych oficjalnych wymagań a mój komp nie jest za mocny i nie chciałbym siętak rozczarować że dostaje przesyłke za 120 zł a gierka mi nie odpala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
czy któryś z was zamawiał kiedyś coś przez neta? to na 100procent bezpieczne??

Ja zamawiałem keidyś Serious sama w www.play.com.pl za 3 dychy, nieważne zresztą. Doszło po 3 dniach, pudełko tekturowe itd. Nie ma się o co bać. Sklepy internetowe są w 100% bezpieczne. Bez strachu! Co innego allegro...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach sprawdzonych można spokojnie kupować (właśnie takie jak play, ultima, timsoft, cdprojekt czy inne :] ) - w tych nowo powstałych wahałbym się (zresztą tak samo jak z allegro)

Ja zamawiałem zestaw lamp (i dla kolegi jeszcze) i smar do roweru - zapłaciłem przy odbierze prawie 120 zł - przesyłka priorytetem bardzo szybko.

Tak więc nie powinieneś się bać !

Dobra koncze juz ten OT bo się moderatorzy zdenerwują :oops: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Redasik
grałem u kumpla na ps2 i mówie wam-full wypas!! mam pytanko... czy któryś z was zamawiał kiedyś coś przez neta? to na 100procent bezpieczne??

Sklepy internetowe nigdy nie są w 100% bezpieczne. Wszyscy wiemy jaka jest poczta. Ale możesz spokojnie kupować w renomowanych serwisach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy internetowe nigdy nie są w 100% bezpieczne. Wszyscy wiemy jaka jest poczta. Ale możesz spokojnie kupować w renomowanych serwisach.

--->Ja sądze że zwykłe sklepy też nie są bezpieczne. Wszyscy wiemy jak daleko w naszym kraju rozwinięta jest złodziejstwo. Nikt nie ma pewności że jak kupi sobie gierke to nie dostanie strzała w twarz i straci swój dobytek :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.

Elo! Proponuje kupić sobie grudniowy numer PSX Extreme. Macie tam recenzje na 10 stron tego co mozecie w grze znaleźć. Polecam. Mam ten numer i naprawde sie dobrze czyta. Co prawda połowa postów "co mozna robić" to jest bzdura bo włam do domu to ja mogłem narazie 2-3 razy zrobić. Itd. Ale lekturka jest miła. Ciekawe kiedy CDA zerżnie recke aby zrobić temat numeru. Konsole r000x!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekans -> e nie chce mi się kupować czasopisma tylko dla jednej recki :P wolę gre zobaczyc juz na zywo a to całkiem niedługo

Według newsa w CD-A gra ma wyjść na świetlo dzienne 10 czerwca.

Do tego opublikowano nowe screeny ^^

I jedna rzecz rzucila mi sie ku uwadze - troche dziwna mapka, ktora juz w VC nie podobała mi się.

Jak dla mnie to mogliby ją poprawić :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie nie cieszcie się zbyt wcześnie, że GTA SA wyjdzie 10 czerwca. Niby będzie już w Niemczech, Francji, Angli itp. Ale jak zwykle Polska zacofany kraj sprowadzi grę zapewne miesiąc po premierze, no dobrze dwa miesiące :/. Jak, to było z Vice City. Play It! (obecnie już R.I.P) cackała się z grą. A kto teraz będzie dytrybucją? CD-Projekt? Cenega? No kto? Może chociaż oni skrócą o miesiąc czekania na grę :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł, czemu mamy się nie cieszyć z premiery 10 czerwca. Przeiceż ultima obiecuje na swojej stronce że roześle GTA owego 10 czerwca. Nie rozumiem czemu się martwisz skoro masz napisane czarno na białym że w polsce też 10 czerwca. No chyba że jak wychodziło VC to też taki pisali, nie wiem bo wtedy nie miałem neta. Ja sądze i mam nadzieje że będziemy się mogli cieszyć tą produkcją równocześnie co inne kraje. Co do tego RAMu to ja mam 384 MB i myśle że pójdzie chociażby na najniższych detalach, jeżeli nie to chyba trzeba będzie dokupić :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sim jak ja słyszałem, to premiera San Andreas na konsole też była opożniona, podajrze o 4 dni. Niby nie tak dużo, ale jest opoźnienie. A co będzie na PC? Boję sie mysleć. Vice City miało premiere 16 maja 2003 roku. Większośc świata (może przesadzam :P), miało już dostępną grę, ale nie Polska. GTA VC ukazało się dopiero gdzieś około Licpa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie San Andreas jest tak boskie, że jak nie będzie 10 w cda to będę myślał, że jakaś korupcja się szerzy wink_prosty.gif. Nie sądzę aby premiera w Polsce byłą opoźniona. Myślę, że nastąpi pełna mobilizacja i tak jak HL2 premiera na całym świecie będzie tego samego dnia. Gra jest tego warta, a jej ogrom przygniecie niejednego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się z zródeł... hm nie wiem jak je nazwać, ktoś po prostu powiedział na jakimś forum że Rockstar ogłosił że GTA:SA będzie w dwóch wersjach, DVD oraz CD(nie podano ile płytek). Nie wiem czy to prawda, mnie to w każdym razie nic nie obchodzi bo mam czytnik DVD w kompie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie tak jak powiedziałeś. Dla Rockstar Games ważny jest każdy gracz, bo on daje im kasę i firma się bogaci. Nie każdy ma dvd-rom i nie każdy specjalnie dla SA by go kupił, chociaż gra jest tego warta. Mi to wsio jakie będzie wydanie na pc, mam San Andreas na PS2 i raczej na kompa nie kupie, bo bez upgrade'a chyba mi nie pójdzie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matiquert

cos mi sie wydaje ze jak na range tej gry strasznie male istnieje zainteresowa, na duma czekalismy latami, a tu san andreas wychodzi na dniach a postow nima, oj czyzbysmy na nowego gta nie czekali, bo ja juz doczekac sie nie moge

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dużego zainteresowania bo jeszcze daleko do premiery (na dziś 105 dni) bo ponad trzy miechy. Nie wiele wiadomo również o wersji PC, wiadomo tylko żę będzie i kilka prawie nic nie dających scrennów. Jakbym miał wersje na PS2 to bym pisał a że nie mam :cry: to nie dużo pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Hyperze" leci już w serii "ściągawki" prezentacja GTA:SA. No nie powiem, warto obejrzeć. Z nowalijek tam wymienionych

-bohater będzie rozwijał umiejętności przy ich częstym używaniu

-Możliwa będzie wojna gangów

-Można grać w billarda

-Ilość zdrowia nie określa już liczba a mały czerwony pasek

-Nie wiem czy to wszystko nie było już wcześniej znane.

-Testowana tam wersja była z Konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...