Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Jak ja i Wy wszyscy słyszeliście będą małe wsie i farmy

To akurat wiem, wsie, farmy, pustynie... Bodajże ktoś ostatnio mówił w temacie o traktorach. Szkoda, że nie będzie blokad rolniczych w grze :D. Także wioskowa sielanka będzie panować, więc jest na co czekać :wink:

Co mnie szczególnie zainteresowało - jest to system jedzenia w grze. Nie jedząc schudniemy, aż tak bardzo, że nasz hero nie będzie mógł biegać sprintem oraz będzie wykończony. A jedząc całkiem sporo, przytyjemy tak bardzo, że ludzie będą nas wyśmiewać na ulicy :P.

BTW. Mam dobry filmik o GTA 4 tylko wrzucę go na serwer i pokazuję :D.

Dla mnie ocena GTA:SA to na razie x/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyć ruszy ale z jaką prędkością?

Bo wnioskuję że więcej jak 2-10 fps to nie wyciągniesz.

Ta grafa ma 64-bitową szynę pamięci ! (moj GF2 jest juz lepszy, ma 128-bit - musiałem to napisać :) ) więc wątpie.

To był mały OT no ale nic.

Zresztą nic jeszcze nie wiadomo - dopiero jak Rockstar poda oficjalne wymagania to bedziemy mogli wiedzieć czy nam pojdzie - teraz mozemy sie tylko domyślać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, dzień mnie nie ma a tu już nowy topic :D Właściwie to już bardzo dużo o tej gierce zostało powiedziane w topicu o GTA.

Cóż moge rzec, na pewno czekam na nia i doczekać się nie moge.

Ruszyć ruszy ale z jaką prędkością?

Bo wnioskuję że więcej jak 2-10 fps to nie wyciągniesz.

Chodzi ci o to, że na kompie dziecka downa (athlon 2400+, radek 9200se, 512 mb ram, win xp) ? Przecież to jest całkiem dobry zestaw, więc ni winno być problemów. Poza tym ja mam podobny, więc nie moze byc problemów, nie ma prawa w ogole :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra ma mieć mniejsze wymagania oc vice city!! Jakoś mi się w to nie chce wierzyć.

No trochu więcej ramu bo naprawde duze przestrzeniie tu będą. Ale skoro na PS2 nie zgrzyta to u nas będzei złoto.

Ja osobiscie mam Radka 9000 i wątpie ze chociaż pierdne(mozę bo mało ramu mam 256), jak Doom 3 mi biegał na 800X600 i medium detale to ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Jetpack to niezły bajer będzie musiał być. Już sobie wyobrażam ucieczki przed policją. Miodzio. Słyszałem że ma być możliwość włamania się do każdego domu. Czy to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Pszebierasz sie w kominiarkę bierzesz vana i pistolet z tłumikiem. Jedziesz w nocy i pokazuje ci się taki pasek z głośnością.

Gdy już wejdziesz do domu to zabierasz telewizor pieniądze itp. Potem ładujesz to do vana i jedziesz do pasera. Proste ale tylko w teorii.

Nie wiem jak bedzie na peceta ale z pewnością podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Jetpack to niezły bajer będzie musiał być. Już sobie wyobrażam ucieczki przed policją. Miodzio. Słyszałem że ma być możliwość włamania się do każdego domu. Czy to prawda?

Możłiwość włamania się do wszystkich domów z tego, co wiem raczej nie będzie, ale większość lub pewną część będzie można obrabować. A do samej gry, zapowiada się najlepsza gra z tej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie raczej nie martwie o wymagania :D

Powinno dzialac ladnie na Pentium IV 3,0 GHz, 512 RAM, Radeon 9800PRO 128 MB :P jak cos to sie najwyzej jeszcze dolozy 512 ramu i bedzie miodzio :)

ta gra ma miec niby podobne wymagania do Vice City przeciez :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja i Wy wszyscy słyszeliście będą małe wsie i farmy

To akurat wiem, wsie, farmy, pustynie... Bodajże ktoś ostatnio mówił w temacie o traktorach. Szkoda, że nie będzie blokad rolniczych w grze :D.

[edit edit edit edit]

:evil: A kto mówi, że nie będzie blokad :evil: ????????????

Balcerowicz musi odejść!!!!!!!!!!!!

Wolność żądzi!!!!!!!!!!

_______________

LEPPER

[edit edit edit edit]

Lepper zmiataj z naszego forum, ale już! :x

ps będzie można się pobawić w Leppera i blokować jezdnie traktorami, kombajnami, i innymi takimi, to będzie jazzzzzda :twisted:

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Ja tam bym się zbytnio wymaganiami nie przejmował. W GTA3 wszyscy się cieszyli, bo im poszło, później bali czy pójdzie Vice City. I co? Poszło płynniej mimo lepszej grafiki. Nie sugeruję, ze gra ruszy na 500mhz, ale na sprzecie dźwigającym VC to też powinno. Rockstar nie da ciała, zobaczycie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem, że ma kosztowa 179 zł , niestety.

Aha- gra ukażę się tylko na DVD !!

Co do DVD to spox już się zaopatrzyłem. A co ceny to spodziewałem się mniej. No to kupuje sobie Brother in arms i oszczędzam na San andreas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
ps będzie można się pobawić w Leppera i blokować jezdnie traktorami, kombajnami, i innymi takimi, to będzie jazzzzzda

Ale mi tutaj bardziej chodziło o smaczki w grze (ester eggs) w stylu blokad rolniczych. Wypełniasz jakąś misję, ale tutaj ludzie z wsi blokują most nie możesz przejechać, chyba ,że znajdziesz objazd :).

ta gra ma miec niby podobne wymagania do Vice City przeciez

Ja w swoim kompie nic nie modernizuję, w końcu to ten sam silnik co w Vice City :).

Aha- gra ukażę się tylko na DVD !!

Oh Puck! -.- ale dno, teraz jestem mocno zaskoczony. Chyba w końcu będę musiał kupić to Dvd dla tej gry, ale jest też druga strona medalu. Czesto w Cda na Cover CD są dodatki do Gta, zwłaszcza na płytach Dvd :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno zainwestowałem w czytnik DVD (16x :P) - i teraz się to przyda bo coraz więcej gier będzie tylko na DVD.

I nie wyobrażałbym sobie żąglowania cdkami podczas instalki (please insert disc number 7 :twisted: ) - a tak wszystko bede miał kulturalnie w pięknym opakowaniu DVD :D

179 zł? trochę dużo :( mam nadzieje że będzie <129 ;)

BTW kto będzie wydawcą u nas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...