Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Nowy Junior Admin

Polecane posty

I am heavy admin guy. And this... is my Banhammer. He weighs over 9000 kilograms and bans ten thousands n00bz per minute.

Gratulacje. Skoro wczesniej miales nieograniczona wladze, to co teraz...? *Spoglada sie za siebie*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Możecie sobie teraz wyobrazić ile dziennie osób banuję, skoro dostałem wsparcie w postaci mateusza(stefana) bo nie wyrabiałem :P

IMO wy to raczej bardziej powinniście ODbanowywać ludzi niż ich banować :P Bo ciągle tylko banuja ale nikt nie odbanowywuje. Już niedługo nie będzie kto miał banować, bo z rozpędu zbanują i tych co banują ^^

Ale gratuluje mateuszowi(stefanowi) awansu, choć zawsze obstawiałem Pzkw VIb na to stanowisko, lub kogoś z redakcji (Cormaca) (A właśnie! Kto spośród obecnych zielonych modów zajmie zwolnioną przez mateusza lukę na stanowisku super moderatora?)

Na koniec jeszcze chciałbym sparafrazować kultowy tekst z Fineasza i Ferba: "Swoją drogą czy mateusz(stefan) nie jest aby trochę za młody na junior admina? ;>

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez niespodzianek :) choć z drugiej strony po dotychczasowych doświadczeniach myślałem, ze JA musi ogarniac informatykę, a tu okazuje się, ze wystarczy być swietnym modem :) good for you, Beth :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tard2.jpg

Uraziłeś mnie tym Sevciu. Może ekspertem, w każdej z rozległych gałęzi wiedzy jaką jest informatyka, nie jestem, nie uważam jednak, żebym jej totalnie nie ogarniał. Trochę podstaw liznąłem, pewnych rzeczy cały czas się uczę. Jakby nie patrzeć mój kierunek studiowania ściśle wiąże się z informatyką. Prawda jest jednak taka, że sprawowanie stanowiska jakim jest Junior Admin na forum CD-A, nie wymaga dodatkowej wiedzy informatycznej. Jeśli ktoś dał radę sobie z narzędziami moderatora, to większość narzędzi z Admin Control Panel będzie potrafił użyć. Zarządzanie użytkownikami oraz forami w ACP nie jest trudniejsze od obsługi Worda czy Excela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztefen - The Forume... will die. As will your friends. Good, I can feel your anger. I am defenseless. Take your weapon. Strike me down with all of your hatred and your journey towards the troll side will be complete!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztefen - The Forume... will die. As will your friends. Good, I can feel your anger. I am defenseless. Take your weapon. Strike me down with all of your hatred and your journey towards the troll side will be complete!

>stefan

>trolling anyone

Poul, pls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...