Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Propozycje tematów humorystycznych

Polecane posty

Stwórz swoją Barbarę HIT ! Taka nazwa dla nowego tematu. każdy tworzy hit i dzieli się na forum, oto moja propozycja, bo tego nie da się tłumaczyć http://gobarbra.com/hit/254e5e6a3ffff09a9a3c07419ba4d6e4

Problemy z serwerem i czasem strona nie działa, więc proszę się nie poddawać.

Edytowano przez maja123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tym artykułem pomyślałem, że można stworzyć coś podobnego tylko że z grami. Kilka przykładów:

* Jeśli VIP ześlizgnie się, główny bohater go złapie i zacznie wypytywać. Gdy zapyta go o najważniejszą rzecz, VIP zostanie zastrzelony.

* Jeśli misja rozpoczyna się w helikopterze, to na 90% zostanie on za chwilę zestrzelony.

* W survival horrorach, gdy bohater dostaje zadanie wejścia na jakiś opuszczony statek kosmiczny/laboratorium/kompleks wojskowy/statek lub łódź podwodną, to po kilku minutach:

- jego załoga zginie a wyjście zawali się,

- zaczną ich gonić potwory, a jego drużyna zginie podczas ucieczki,

- coś się zepsuje i wejście zostanie zawalone

* Jeśli akcja rozgrywa się na łodzi podwodnej/statku to jest 90% szans, że za chwilę zacznie on tonąć.

* Jeśli bohaterowie dojdą do SL i jeden z nich powie "I jest nasz transport", to jest 80% szans, że helikopter ich zostawi bo ma jakieś ważniejsze zadanie.

* Gdy bohaterowie wzywają wsparcie lotnicze to centrala zawsze odpowie im że obecnie nie mają wolnych samolotów lub jest za dużo dział przeciwlotniczych i mają je rozwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś tu zagląda...

Otóż ja mam pomysł mniej więcej taki: "błędy w czytaniu" czy coś w tym stylu. Każdemu chyba zdarzyło się przeczytać coś nie tak, stracić z tej okazji wątek i, ewentualnie, pośmiać się z siebie. Coś w deseń tego przykładu: w jakiejś książce ktoś "wyczytał", że, na przykład, 2+2=5. Różne zdarzają się błędy. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czuć się trochę głupio... :)

W CDA styczniowym roku 2011 pojawiło się toto w Na Luzie (strona 97), tytuł "...UPS!". Podam kilka przykładów z CDA właśnie, jeśli jest taka możliwość:

"Kiedyś przeczytałem napis "Osiedle Obleśne". W rzeczywistości było Leśne."

"Mnie jako kierowcę strasznie rozpraszają znaki drogowe "uwaga, piersi!". [...]"

"Idę zaspany koło kiosku, patrzę na gazety na wystawie i czytam tytuł: "Domowy Pechowiec". Zara, moment... A, "Domowy Fachowiec"."

Sam też mam dosyć ciekawy przykład, który przytrafił się mnie:

Jakiś czas temu mama była w Bielsku ze wzgl. zdrowotnych. Dostała od wujka herbatę, niemiecką, markową. Napis na niej głosił "Fruchtig-frish", co można przetłumaczyć jako "owocowe-orzeświające". Za którymś razem patrzę, czytam... Przeczytałem "F*****g-fresh". Przykład może głupi, ale z prawdą się nie rozminął...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wysłałem prośbę do moderacji o założenie nowego tematu pt Hardbass.

Myślę, że to odpowiedni dział, jest tam dużo humoru i zabawy. Temat ma na celu przedstawianie różnych filmików związanych z tą zabawą, a także umawianie się na zloty i spotkania.

Myślę, że każdy zdążył o tym usłyszeć, jeśli jednak nie, odsyłam na youtube;)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji, pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem założyć temat poświęcony rewelacyjnemu filmikowi, parodii programu "Trudne Sprawy".

Fabuła: trzech znajomych tworzy stronę internetową poświęconą grom 'video'. Ich trudy zostają zauważone i kontaktuje się z nimi biznesmen. Chłopaki poważnie przystępują do pracy

Paradoksalnie, najśmieszniejsze jest samo parodiowanie 'trudnych spraw'. Utrzymane w specyficznym klimacie dialogi, mętne kłótnie i sytuacje tak debilne, że aż śmieszne.

Myślę, że forum actionum to podatny grunt i wszyscy zrozumieją, o co chodziło w tym zawiłym scenariuszu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas zmian ;]

- ogólne hasło przyświecające od teraz działowi to "jakość a nie ilość"

- tematy reprezentujące wyjątkowo niski poziom wyleciały w niebyt a próba ich odtwarzania skończy się w ten sam sposób

- jest ogólny temat dla dowcipów wszelkiej maści, te wyjątkowo suche i dla posiadaczy niewybrednego poczucia humoru ostały się "Betony"

- gdzieś w drodze powinien znajdować się także regulamin działu

- naturalnie jeżeli macie jakieś sugestie nowych tematów to chętnie je wysłuchamy, ale pamiętajcie o zasadzie wymienionej na samym początku, trzymamy poziom FA a nie piaskownicy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...