Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o Sesji Dead Rising

Polecane posty

Yo,

Rzecz, którą w sumie powinienem zrobić jakiś czas temu czyli innymi słowy - po przemyśleniu wszelkich za i przeciw, spojrzeniu na tempo odpisów (i tak, wiem, że technicznie rzecz biorąc teraz wszyscy czekali na mnie, ale nie chcę nawet licytować się ile razy ja wykazywałem się anielską cierpliwością czekając tygodniami na graczy aby pchnąć akcję do przodu), poszukaniu w sobie chęci do dalszego prowadzenia ogłaszam co następuje - koniec sesji Dead Rising, ostateczny i nieodwołalny. Fajnie, że sesja swoje pożyła, "przeżuła" przez siebie całkiem niezłą liczbę graczy i w sumie mogła być zakończona w dowolnym momencie gdy skończyła się akcja w Sunville jak w sezonie serialu, który nie dostał następnego sezonu :) Tak czy inaczej dzięki wszystkim za grę :D

Poza tym to jest początek mojego, zapewne powolnego (przy okazji mam/mogę mieć problemy z PieCykiem, ergo może mi dysk twardy paść :P), ogarniania sesji i czyszczenia działu z nich - tam gdzie to ja czekam dłużej na graczy a nie na odwrót, tam gdzie kompletnie nie chce mi się odpisywać (głównie przez tempo), tam gdzie pomysł na jakąś historię już mi się rozmył itd. Na chwilę obecną to chyba tyle z mej strony... temat zostawię pewnie otwarty na parę dni a potem wszystko leci do archiwum...

Stay tuned and cheers.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...