Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Witam,

Tydzień temu odpaliłem z nudów RoM'a.

Nie wiem dlaczego, ale posiedzę tu z jakiś czas. Co nieco się pozmieniało, obecnie limit podniesiony do 87lvl, żabster albo zmienił nazwę albo odsprzedał grę, diasy podrożały, choć niektórzy wolą określenie ustabilizowały się ;) Z byłego składu CDAction spotkałem Arisakę(przypadkowo, bo już nią nie gra :P). Jakby ktoś się zdecydował to zapraszam na priv w grze.

Pozdrawiam, Zyrzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostry i bracia. 

Moja przygoda RoM skończyła się na CH 4. Powiedzcie czy od tego czasu dużo się zmieniło w grze ?, dalej są milionowe ceny w AH, boty itp ?. Bo czasem coś mnie kusi aby odpalić starego dobrego "runsa" tylko nie chcę znowu się zawieść :>

Pozdrowienia

Edytowano przez j00zef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Jak co roku nachodzi mnie nostalgia, gdy podczas poszukiwania jakiegoś godnego następcy WoW-a przypominam sobie o RoM-ie. Aż mnie dziwi, że do tej pory nie trafiłem na grę, która wciągnęłaby mnie tak, jak RoM sprzed prawie dekady. Szkoda, że tak rychło upadła, choć jak przeglądam YT i inne miejsca, to wiedzę, że nieliczne gildie ze starego serwera nadal funkcjonują, mimo że żadnego nicku nie poznaję. ;x

Czy ktoś z naszej pięknej, choć byłej, gildii jeszcze w RoM-a pogrywa? A może macie w sercach coś równie wciągającego? Co prawda pracując ma się nieporównywalnie mniej czasu, jednak wciąż szukam wirtualnego świata, w którym mógłbym trochę poszaleć jak za starych dobrych czasów. ;)

Stary nick w RoM: Kubick

 

Serdecznie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...