Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #51: "Bileciki do kontroli"

Polecane posty

Jednak nie masz tego biletu... szkoda, był z Ciebie całkiem dobry gość... i chyba nadal jest... mniam...

To nadszedł czas na zdjęcie KONKURSOWE! Tytuł zdjęcia "Next step in evolution"

http://img171.imageshack.us/img171/5803/mrbone.jpg

W roli głównej Dwu-metrowy Kanar oraz Forest ;)

A co pochwalę się jeszcze troszkę- kanara szyłem (no dobra z pomocą mamy, przydał mi się jej wrodzony talent i to, że jest z zawodu konfekcjonerką dzianin oraz stary miś, którego przerobiliśmy xD), plasteliną resztę kleiłem, pastelami kolorowałem, tak efekt otrzymałem. :)

Tym razem wyjątkowo dobrze się przy tym bawiłem... bo nie sam... ;)

brutalność dozwolona ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutalność dozwolona ???

Regulamin jej nie zabrania o ile mi wiadomo... A tak w ogóle to w TV, książkach, grach brutalność jest na porządku dziennym i ludzie raczej są już poniekąd znieczuleni na takie sprawy... Dzieciaki już w przedszkolu bawią się w "żołnierzy/rycerzy", więc nie wiem w czym problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja praca postanowiłem wstawić komiks

Żeby nie było screen jest z gry "GTA 4 EFLC" (wykonany własnoręcznie :)) zgodnie z regulaminem praca składa się z 75% moich własnych materiałów. Mam nadzieję, że się spodoba.

Ale chodzi o 75% filmu, przy zdjęciach nie ma tego w regulaminie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być TWOJE zdjęcie. SS to nie jest typowe TWOJE zdjęcie. Co do ptaszka, to clipart też się zalicza do wklejania. Przez edytory graficzne można tylko nadawać efekty, które obejmują całą powierzchnię zdjęcia oraz dodać napisy.

Ps: Jeżeli chcesz dalej się kłócić, to odpuść sobie. Wszystko zależy od moderatorów i my tu niczego nie zmienimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no skoro tak to poprawie swoją pracę i wstawię później pod wieczór :). Myślałem, że skoro czegoś nie uwzględniono w regulaminie to można coś takiego zrobić. Nie ma wyraźnie napisane, że nie można wstawić screena z gry, a poza tym film z kawałkiem z gry to też nie jest do końca TYPOWY film. Co do kanarka to zgadzam się w 100%(troszkę przesadziłem) :D.

PS. A przepraszam czy ja się kłócę? Prowadzę z tobą rozmowę nie kłótnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutalność dozwolona ???

Regulamin jej nie zabrania o ile mi wiadomo... A tak w ogóle to w TV, książkach, grach brutalność jest na porządku dziennym i ludzie raczej są już poniekąd znieczuleni na takie sprawy... Dzieciaki już w przedszkolu bawią się w "żołnierzy/rycerzy", więc nie wiem w czym problem...

Brutalność? Hm.. to sprawdźcie sobie moją pracę w konkursie "złe towarzystwo".. ;-)

Z powodu, że mam teraz sporo nauki, 9 dni do matury, 3 do egzaminów.. nie miałam zbytnio czasu na wypad z aparatem. Tak więc podczas powrotu z zakupów, musiał mi starczyć mizerny aparat z komórki. Niestety dodaję te "gówienko", ale z pewnością bardziej się postaram w przyszły weekend. Pozdrawiam.

http://img248.imageshack.us/img248/1778/doosu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że tytułowe metro było jedynym schronieniem, domem ludzkości tak właśnie mieszkanie w nim było jedyną szansą życia. Nigdy tego nie robię, ale chciałbym zwrócić uwagę na ciemność i promień światła docierający z niebezpiecznej dla życia "góry". Ściany są ciemne ale jak ktoś będzie chciał zobaczyć to zauważy obecny na nich brud. Zdecydowałem się także na dwa elementy trochę ograniczające powagę pracy. Są to:

a ) jakże ważne kanary

b ) niepoważny wagonik z dużego klocka na kółkach oraz dziewczynka w kapeluszu. Mogłem zrobić wagonik z kartonu, ale zdecydowałem, że tak będzie o ile nawet nie lepiej, to ciekawiej.

Teraz zapraszam do oglądania:

Wersja konkursowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam :wink: Wraz z dość konwencjonalnym podejściem do tematu :)

KONKURSOWE:

haz111.th.jpg

Zdjęcie zrobiłem już dawno (zajmowałem sie wtedy robieniem niekonwencjonalnych zdjęć, które miały być na blogu, miały... może jeszcze będą) i akurat mi przyszedł pomysł, że mogę je wykorzystać :D

Aha co do

zlotys
Nie wiedziałem jak to napisać i sprawdziłem na translatica... Nie jestem pewien czy dobrze :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...