Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Przykro mi chłopcy, ale muszę was rozczarować- niestety, ale żeby grać w World of Warcraft trzeba wykupić grę a później płacić co miesiąc za dostęp do serwera - o ile nic się nie zmieniło(a naprawdę nie sądzę, aby tak było), to dalej za dostęp do legalnych, oficjalnych serwerów trzeba płacić, tego się nie przeskoczy.

No nie wiem. Powiedziałaś legalnych... Nie wiem czy to możliwe ale kumpel mi powiedział że całe nasze miasteczko gra w WoW. Wątpie żeby kogokolwiek było stać żeby płacić abonament. Ale jeśli grają na prawde, a on nie kłamał to jest możliwe że są pirackie serwery. :wink: Ale i tak bym w to nie grał. Zbyt wolny sprzęt do tego mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomitą darmową grą jest TIBIA. Zaczołem w nią grać jakieś 0,5 miesiaca temu i mnie wciagneła. (druid, 9 lvl Carlin -server Fortera)

Oto Linki

http://www.tibia.pl - najlepsz stronka o tibi (polska)

http://www.tibia.com - główna strona Tibi (mozna tam sie zarejestrować)

http://www.tibia.org - jeszcze jedna strona :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Ja, polecam z całego serca: PrisonTale. Jest to super giera, MMORPG oczywiście. Jest pare serwerów niema lagów. Ogólnie glanca. Działa ona nawet mi, chociaż mam syf satelitarny, niejaki Go!nternet. Super chodzi!!! Może niema za dużo Polaków, a przynajmniej po 2 godzinach gry ich nie spotkałem. Ale my możemy być grającymi Polakami!!! Zapełnijmy serwery! :D . www.pristontale.com Na dole wybieracie English, ściągnijcie gre (640 mb. Dużo ale grafika jest zajefajna) i... Grajcie :D. Może założymy jakąś gildie? Co wy na to? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był nawet chętny. :) 640 Mb... trochę dużo do ściągania. :( Ale co tam można się poświęcić. Jeśli chodzi o MMORPG to ja jestem całkowitym nowicjuszem. Nigdy w coś takiego nie grałem. Może zadam kilka pytań. :twisted:

Serwery do gry w Prison Tale są całkowicie darmowe??

Może podasz jakie wymagania sprzętowe ma ta gra??

Na Neostrada 128 (teraz podniesiona do 320) można spokojnie pograć w Sieci?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był nawet chętny. :) 640 Mb... trochę dużo do ściągania. :( Ale co tam można się poświęcić. Jeśli chodzi o MMORPG to ja jestem całkowitym nowicjuszem. Nigdy w coś takiego nie grałem. Może zadam kilka pytań. :twisted:

Serwery do gry w Prison Tale są całkowicie darmowe??

Może podasz jakie wymagania sprzętowe ma ta gra??

Na Neostrada 128 (teraz podniesiona do 320) można spokojnie pograć w Sieci?? :)

1. MMORPG- Jest to wieloosobowa gra RPG, tyle że w internecie, sieci.

2. Serwery są całkowicie darmowe, dlatego w to gram :twisted:

3. Wymagania sprzętowe... w każdym razie małe. Ja gram na Celeronie 851MHz, 194 ramu, GeForce 4 Mx 440. I śmiga jak w morde strzelił :D

4. Tak, ta neo powinna starczyć. Ja mam 256 ale nie neostrade. Śmiga jak szalone, pomimo że ten net ma upload zje...zły :twisted:

5. POLECAM, grajcie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem przez moment te stronkę o tym PrisonTale i z tego co widze to jest do dosyć prymitywna gierka polegająca tylko na bieganiu i szlachtowaniu potworków i tym samym nabijaniu sobie leveli. Coś jak denna Tibia, tylko że z lepszą grafiką. Jak na mój gust to szkoda na coś takiego czasu, już lepiej pograć w Ultime Online, to jest jedyny MMORPG z prawdziwego zdarzenia, gdzie można odgrywać postać i żyć w wirtualnym świecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz będziecie się kłucić? Ja uważam że szkoda czasu i na Ultime, a można by dużo lepsze rzeczy robić. No nie? 8) . A pozatym Mi Priston Tale się podoba, i jest CAŁKIEM darmowy. A nie że trzeba płacić i za internet i za gre... :evil: . Ehh... Pamiętajcie że nikt wam nie każe w to grać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro już dyskutujemy w tym dziale o ciekawych grach MMORPG bez miesięcznego abonamentu to chyba możemy pogadać o tym, które z nich są rzeczywiście ciekawe i w które warto pograć, a na które lepiej nie marnować czasu. Po to ten temat powstał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się dowiedzieć co nie co o UO to tu na forum jest temat http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=11860 który dotyczy ultimki.

Kiedyś też był inny temat, w którym dużo i treściwie napisałem o ultimie. Nie mogę go znaleźć, pewnie został skasowany.

Ja w Ultime grałem, dużo grałem, w zasadzie to byłem od tej gierki uzależniony i dlatego musiałem sobie z nią dać spokój.

UO jest najstarszą grą MMORPG z prawdziwego zdarzenia i wciąż jest dla mnie niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o RPG, żadna z innych gier MMORPG, o których coś słyszałem lub czytałem nie mogła zagwarantować takich możliwości odgrywania postaci. W Ultimie naprawdę można się wczuć, można stworzyć swoje drugie życie w wirtualnym świecie - gracze mogą postawić sobie dom, sklep, mieć wlasnego wierzchowca i na jego grzbiecie przemierzać swiat, oswajacze mogą oswoić smoka i za jego pomocą robić niezle czystki :), jest cała masa umiejętności rzemieślniczych, tak wiec po świecie nie biegają tylko wojownicy i magowie, gracze w zasadzie mają pełnie swobody w konstruowaniu postaci, czasem tylko na niektórych serwerach widziałem próby ograniczania możliwości doboru umiejętności ze wzgledu na ich sprzeczność ( np palladyństwo i nekromancje - nie można było mieć tych obu skilli na raz) lub ze względu na nieklimatyczność doboru ( to jednak zawsze była mocno dyskusyjna i konrtowersyjna sprawa i od samego początku byłem przeciwny takim rozwiązaniom ).

No i tu w zasadzie dochodzę do sedna sprawy, do tego o co wszystko w Ultimie sie rozchodzi - o klimat. Mam tu na myśli próbe odtworzenia specyficznych realiów świata fantasy, o zachowywanie się jak na te realia przystało, stosowanie stylizowanego języka na staropolski na przykład. W Ultimie w zasadzie najwyżej ceneni byli gracze nie ci co mieli najbardziej wypakowane postacie ale ci co potrafili swoją grą zainteresować, stworzyć coś niepowtarzalnego, trzymać klimat. A o to moim zdaniem chodzi własnie w RPG.

Więc jak ktoś nastawia się tylko na napierdzielankę w stylu Diablo czy Tibia i jego jedynym celem jest nabijanie poziomów, to najlepiej będzie jak od Ultimy Online będzie się trzymał z daleka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... No to biore się za ściąganie :D

Tylko szkoda mi troszkę grafiki z PrisionTale. Ale zobaczymy jak będzie. Stolec, grasz gdzieś? Może się spotkamy w grze?

EDIT: Ale dopiero jutro. Kupa roboty z tym jest, a klijent waży 700 mb. Bez jaj... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultima nie jest platna jesi grasz na specjalnych darmowych shardach najlepszy shard w polsce na ktorym ja rowniez gram to Dream Masters :D

Jest tam utrzymywany klimat i wszystko tak wiec zaden noobek sobie nie poszaleje trzeba byc opcykanym w swiecie fantasy i zadne emotki w stylu ;p :) tam nie wystepuja zainteresowanych zachecam www.dm-uo.pl :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz się za ściąganie? Ja słyszałem, że Ultima Online jest płatną grą. :twisted: Czyżbyś robił coś nielegalnego?? :?

Ja? Podejrzewasz mnie o coś? :twisted: Ale ja nic nie zrobiłem. Właśnie, zobacz sobie to:http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=11860

No i co? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a mam pytanie, nie ma jakieś mmorpg (nawet płatny) ale żeby był w PRAWDZIWYM świecie, nie jakieś głupie trolle, smerfy, smoki, rycerze itd. Ale żeby były guny, miasta itd. aha i nie chodzi mi o tekstowe jak np. the crims

Co ty tam wiesz o 'głupisz trollach' :).

Gry w tym klimacie jeszcze nie ma. Na MMoRPG będziesz musiał czekać jeszcze ze 20 lat. Wygląda na to, że '25 to live' będzie jedną z pierwszych gier w 'prawdziwym świecie'.

A pozatym Mi Priston Tale się podoba, i jest CAŁKIEM darmowy.

No nie wydaje mi się to do końca prawdą. 'Play for free from 1 to 39'?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomitą darmową grą jest TIBIA. Zaczołem w nią grać jakieś 0,5 miesiaca temu i mnie wciagneła. (druid, 9 lvl Carlin -server Fortera)

Oto Linki

http://www.tibia.pl - najlepsz stronka o tibi (polska)

http://www.tibia.com - główna strona Tibi (mozna tam sie zarejestrować)

http://www.tibia.org - jeszcze jedna strona :twisted:

HHHAAAAAAHHAAAAAAAAHHHAAAAAAAA!!!!!!!!!! Tibia jest niby dobrą grą?? to tak jak z maluchem 125p czyli dobry jakies 20 lat temu :) ,Tibia byłaby dobra może hmmm gdyby wydano ją na C-64 jakieś 15 lat temu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Ponet nie ukrywam, że przychylam się do twojej opinii. Też uważam, ze Tibia to niezla pomyłka, nie bardzo mogę zrozumieć co skłania ludzi do grania w taki syf. Kiedys poświeciłem tej grze nawet całą godzinę, po czym wolałem wrócić do muda Arkadia ( to był rok 2000 ). Mud zdecydowanie atrakcyjniejszy mi sie wydawał, mimo, że w ogole nie posiada grafiki. No ale już lepiej jest nie miec w ogóle grafiki niż taką jaką oferuje Tibia hehehe :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Powiedziałaś legalnych... Nie wiem czy to możliwe ale kumpel mi powiedział że całe nasze miasteczko gra w WoW. Wątpie żeby kogokolwiek było stać żeby płacić abonament. Ale jeśli grają na prawde, a on nie kłamał to jest możliwe że są pirackie serwery.
Ależ oczywiście, że są- nie twierdziłam, że ich nie ma, mówiłam, że wszystkie legalne są odpłatne :P
Jakoś mnie ta gra nie powaliła - mnóstwo BM'ów, oszustów, zero klimatu, kiepska grafika... Ale spróbować można .
To ponoć zależy od tego, na jaki serwer się trafi - ja trafiłam na serwer PvP i do tej pory mi się niedobrze robi na samo wspomnienie Tibii :P W ogóle gra odrzuca - szczerze mówiąc wolę raz na miesiąc ściągać jakiegoś patcha do Ragnaroka, a mieć za to naprawdę rozwiniętą grę o świetnej grafice i muzyce, niż męczyć się w Tibii, gdzie i tak co druga postać, którą się spotyka jest kupiona od kogoś o_0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ależ oczywiście, że są- nie twierdziłam, że ich nie ma, mówiłam, że wszystkie legalne są odpłatne :P

2.szczerze mówiąc wolę raz na miesiąc ściągać jakiegoś patcha do Ragnaroka, a mieć za to naprawdę rozwiniętą grę o świetnej grafice i muzyce, niż męczyć się w Tibii, gdzie i tak co druga postać, którą się spotyka jest kupiona od kogoś o_0

1. Hmm, a może i tak. Nie wiem, ale równie dobrze te serwery mogą być prywatne...

:?

2. Mam takie samo zdanie na temat TIBI, to jest poprostu badziew... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...